lekarz Paulina Kmiecik

Lekarz bardzo wczuwający się w sytuację chorego. Wskazujący wszystkie możliwości leczenia i usiłujący do końca załatwić to co jeszcze jest możliwe. Osobiście polecam Tola

Naprawdę lekarz godny polecenia. Widać, że zależy jej na zdrowiu innych. Na każdej wizycie pełno empatii i pozytywnego nastawienia do pacjenta,dzięki czemu wizyty są mega komfortowe!! ❤️ Pani spisuje sie na medal

Świetna lekarka i pediatra. Rewelacyjne podejście do dzieci jak i dorosłych. Bardzo dokładna i skrupulatna. Wszystko wyjaśni. Leczenie, które proponuje zawsze odnosi zamierzony skutek. Widać że zależy jej na dobru pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.

Nie polecam. I szczerze odradzam. Lekarz który za każdym razem zaleca stosowanie thantum verde bez jakiejkolwiek pomocy medycznej. Podczas każdej wizyty wysyła na zrobienie testu na covid nawet w sytuacji gdy nie ma jakichkolwiek podstaw ku temu.

Oby więcej takich lekarzy, Pani bardzo miła, uprzejma, nigdy nie "patrzy na zegarek" potrafi wytłumaczyć z jaka choroba mamy do czynienia, jakie zastosować leczenie i dlaczego. Nawet dalsi specjaliści np. laryngolog do którego zostałem skierowany przez tą Panią była zdziwiona, jak Pani doktor trafnie i umiejętnie dobrała leki już na etapie pierwszej diagnozy, to przyczyniło się do tego że nie straciłem kolejnego czasu na leczenie, a kolejna wizyta u Pani laryngolog, była tylko wizytą kontrolną. 6 lat uczęszczam do tej Pani i gorąco polecam..

6 lat uczęszczam do tej Pani i gorąco polecam..

Bardzo miła i sympatyczna lekarka. Nigdy nie miałem problemów, zarówno przy podagrze, jak i przy grypie.

Nie polecam. Jako pacjentka sama musiałam sugerować od czego może mi dolegać moja przypadłość ponieważ ta Pani nie mówi kompletnie nic! Zbada bardzo rutynowo i cisza. Zero powiadomienia jak ciśnienie jak osłuchanie klatki piersiowej czy jak wygląda gardło. Zero zaufania do takiego "lekarza". Nie polecam.

Bardzo uprzejma osoba, wytłumaczył co i jak. Zapisała dobre i nie drogie leki, nie te z ulotek. Polecam

Nie polecam. U dalam się do tej Pani na wizytę z rocznym dzieckiem z gorączka i brakiem apetytu, gdyż żaden pediatra w naszym ośrodku nie był dostepny. Po zbadaniu dziecka stwierdziła, że gardło czyste, dziecku nic nie jest ale podać mu antybiotyk i sterydy wziewne. Skontaktowalam się telefonicznie z pediatra i poradził żeby udać się z dzieckiem na opiekę nocna do szpitala. Pech chciał, że tam też przyjęła nas Pani Kmiecik i podtrzymała swoje zdanie, że dziecku nic nie jest i dać antybiotyk i sterydy bo inaczej mu nie przejdzie. U parlamentu się by dziecko zbadał pediatra. Z łaską otrzymałam skierowanie na oddział do pediatry z dopiskiem "na prośbę rodziców ". Tam okazało się, że dziecko ma wirusowe zapalenie gardła i trzydniowe i jedynym lekarstwem jakie nam byli potrzebne był aerozol do gardla typu Tantum Verde. Gorączka po trzech dniach ustąpił sama bez antybiotyku który by zamiast pomoc to by tylko zaszkodziło. NIE POLECAM