lekarz Paulina Kowalska

Otolaryngolog

Pani Doktor bardzo profesjonalna, konkretna, zdecydowana, ale przy tym bardzo miła wręcz serdeczna. a we wszystkich sześciu punktach oceniam maksymalnie . Wszędzie 5 gwiazdek.

Nawet gdybym był umierający nie skorzystałbym z wizyty u tej Pani doktor. Od wejścia nie miła i przyjmująca pacjenta „za karę”. Przy opisie choroby przekazała mi o niej tylko strzępek informacji i skwitowała, że nic się nie da z tym zrobić i „będę miał gorsze okresy w swoim życiu”. Zero jakiegokolwiek poinstruowania przy badaniu, podejście jakby to miało być dla każdego oczywiste. W zawodzie nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a co dopiero być lekarzem. Uciekajcie jak najdalej.

Uciekajcie jak najdalej.

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, wszystko tłumaczy, pozwalając zrozumieć przyczynę dolegliwości oraz jak będzie prowadzone leczenie. Badanie przeprowadzone przez Panią Doktor było wykonane bardzo profesjonalnie oraz komfortowo w porównaniu do innych lekarzy u jakich miałam przyjemność się ,, leczyć „. Bardzo polecam tego specjalistę.

Ogólna ocena Najgorszy lekarz na jakiego przyszło mi trafić, UNIKAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! Kompletny brak empatii, pretensje do pacjenta, że przyjeżdża późno na szpitala, badanie "na odwal się", po czym opryskliwe zachowanie gdy Rtg nie wykazało złamania. Pani Paulina ewidentnie zapomniała, że pracując w NFZ też jest w pracy, a godzina 22 jest dla niej zbyt późna by przyjmować pacjentów. Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób i oby jak najmniej takich "lekarzy"

Ogólna ocena

Pani Doktor jest godnym polecenia specjalistą. Prawidłowo zdiagnozowała moje dolegliwości. Zleciła badania, a co najważniejsze pomogła. Lekarz godny polecenia.

Pani Doktor jest godnym polecenia specjalistą.

Zwróciłam się do Pani doktor z problemem długotrwałej chrypy. Postawiona diagnoza okazała się trafna a leczenie skuteczne. Pani doktor jest osobą niezwykle otwartą, sympatyczną i kontaktową. Polecam!

Pani Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. W poradni przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad oraz badanie. Zastosowana metoda leczenia przyniosła bardzo szybką poprawę zdrowia. ZDECYDOWANIE polecam tego specjalistę !!!

Trafiłam na panią doktor z polecenia. Zajmowała się moją mamą którą ma problemy z krtanią. Pani doktor to przesympatyczna osoba, która ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Delikatna, pomocna, nie startuje od razu z antybiotykiem lecz stara się znaleźć przyczynę choroby i dobiera leki. Polecam każdemu kto potrzebuje naprawdę dobrego laryngologa a przede wszystkim lekarza który zna się na swojej pracy i pacjent dla niego jest na pierwszym miejscu.

spokojna i kompetentna, widać że ma swoje zasady i oczekuje od pacjenta współpracy. Byłam w Pabianicach , z zapaleniem zatok, przedstawiła sposób postępowania, kiedy badania i jakie i czego moge się spodziewać, dała leki które pomogły ( i nie był to antybiotyk!!!) a później skierowanie do alergologa - i już znam przyczynę swoich zapaleń zatok. Zdecydowanie polecam

Okropna Pani dr. Zero empatii.Krzyczy na pacjenta. Zrobiła tylko krzywdę. Jak pacjent zgłaszał ból to jeszcze nakrzyczała że to nie boli. Nie wiem po co ta Pani wybrała taki zawód. Okropna osoba.