mgr Paulina Niesyczyńska

Dietetyk

Witam, chciałbym bardzo polecić Panią Paulinę, ponieważ jest świetnym dietetykiem i bardzo pomogła mi w walce z moją otyłością, bardzo dobrze wytłumaczyła cały proces odchudzania i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania (nawet te banalne). Pierwsze efekty były już widoczne po zastosowaniu pierwszego 14 dniowego planu żywieniowego, a jadłospis jest na 28 dni. Codziennie jem coś innego i jestem zadowolona! Chudnę na tym co mam w lodówce :)

Osoba to budzi we mnie ogromne zaufanie. Mam niedoczynnośc tarczcy i niestety przybrałam na wadze i to sporo... Nie wierzyłam, że mogę schudnąc spróbowałam i udało się. Wszystkim polecam.

Gorąco polecam! Dzięki jej zaleceniom schudłem prawie 10kg tylko z tłuszczu. Dieta super - jem co lubię :) Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona. Miałam podwyższony cholesterol i cukier. Pani Paulina ułożyła mi taką dietę, że wyniki poprawiły się i dodatkowo schudłam kilka kilogramów:) Serdecznie polecam

Witam, Polecam Panią Paulinę z całego serca. Pani Paulina jest bardzo sympatycznym i w pełni profesjonalnym ditetykiem. Dzięki niej schudłam 15 kg!

Witam,

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Katowice"?

OASI VERDE Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
Piekary Śląskie
Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice
AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Tarnogórska 213
Gliwice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów
Rydza Śmigłego 7
41-219 Sosnowiec
Instytut Dietetyki
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice