mgr Paulina Niesyczyńska

Dietetyk

Witam, chciałbym bardzo polecić Panią Paulinę, ponieważ jest świetnym dietetykiem i bardzo pomogła mi w walce z moją otyłością, bardzo dobrze wytłumaczyła cały proces odchudzania i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania (nawet te banalne). Pierwsze efekty były już widoczne po zastosowaniu pierwszego 14 dniowego planu żywieniowego, a jadłospis jest na 28 dni. Codziennie jem coś innego i jestem zadowolona! Chudnę na tym co mam w lodówce :)

Osoba to budzi we mnie ogromne zaufanie. Mam niedoczynnośc tarczcy i niestety przybrałam na wadze i to sporo... Nie wierzyłam, że mogę schudnąc spróbowałam i udało się. Wszystkim polecam.

Gorąco polecam! Dzięki jej zaleceniom schudłem prawie 10kg tylko z tłuszczu. Dieta super - jem co lubię :) Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona. Miałam podwyższony cholesterol i cukier. Pani Paulina ułożyła mi taką dietę, że wyniki poprawiły się i dodatkowo schudłam kilka kilogramów:) Serdecznie polecam

Witam, Polecam Panią Paulinę z całego serca. Pani Paulina jest bardzo sympatycznym i w pełni profesjonalnym ditetykiem. Dzięki niej schudłam 15 kg!

Witam,

Pani Paulina jest profesjonalistką. Diety są bardzo urozmaicone, jem to co lubię i chudnę. Polecem wszystkim.

Schudłam już 10kg, a to nie koniec. Profesjonalistka. Polecam serdecznie.

Schudłam już 10kg, a to nie koniec. Profesjonalistka. Polecam serdecznie.