lekarz Paulina Skowronek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Cudowny lekarz z powolaniem ciepla o wysokiej kulturze osobistej.Niedawno poronilam i Pani doktor akurat byla na dyzurze jestem jej wdzieczna za delikatnosc i udzielanie odpowiedzi na kazde pytanie. Jest godna zaufania takich lekarzy nam brakuje

Chodzę do dr Warmuzińskiej od lat. Zawsze sympatyczna, rzeczowa.Z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Bardzo dobrze wspominam badanie przez Panią doktor pomimo, że wizyta u ginekologa jest rzeczą z reguły nieprzyjemną. Pani doktor wszystko tłumaczy, nie lekceważy problemów i wątpliwości pacjenta, nie śmieje się z pacjenta, nie krzyczy. Jest cierpliwa i pełna empatii. Polecam

Ludzka Pani doktor. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Dodatkowo jest bardzo uprzejma i cierpliwa - dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Dba o prawa pacjenta i zapewnienie intymności - informacje o stanie zdrowia przekazuje w pokoju lekarskim, a nie na korytarzu.