Cudowny lekarz z powolaniem ciepla o wysokiej kulturze osobistej.Niedawno poronilam i Pani doktor akurat byla na dyzurze jestem jej wdzieczna za delikatnosc i udzielanie odpowiedzi na kazde pytanie. Jest godna zaufania takich lekarzy nam brakuje

Bardzo dobrze wspominam badanie przez Panią doktor pomimo, że wizyta u ginekologa jest rzeczą z reguły nieprzyjemną. Pani doktor wszystko tłumaczy, nie lekceważy problemów i wątpliwości pacjenta, nie śmieje się z pacjenta, nie krzyczy. Jest cierpliwa i pełna empatii. Polecam

Ludzka Pani doktor. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Dodatkowo jest bardzo uprzejma i cierpliwa - dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Dba o prawa pacjenta i zapewnienie intymności - informacje o stanie zdrowia przekazuje w pokoju lekarskim, a nie na korytarzu.

Chodzę do dr Warmuzińskiej od lat. Zawsze sympatyczna, rzeczowa.Z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana