mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Byliśmy u pani Pauliny jakiś miesiąc temu, z córką. Małą była niejadkiem, a na dodatek na niektóre składniki diety reagowała coś nieprzyjemnie (biegunka). Od drugich konsultacji minęły dwa tygodnie i zauważamy sporą poprawę. Jest lepiej, bo wyeliminowaliśmy kilka elementów, które wcześniej były obecne w diecie. Pani magister dobrze zdiagnozowała przyczynę problemu, badania zlecone przez nią potwierdziły przypuszczenia. Teraz musimy czekać, bo dieta będzie urozmaicana, ale jesteśmy dobrej myśli. Poprzedni lekarz nie widział nic złego w zachowaniu córki i mówił, ze to chwilowe… Panią Paulinę poleciła nam znajoma, która też była ...

Panią Paulinę poleciła nam znajoma, która też była u niej z dzieckiem. Miła, rzeczowa kobieta z dobrym podejściem do maluchów. Nie dziwią nas dobre oceny i stąd też dłuższy komentarz.

Widziałam już, że mój syn ma nadwagę. Bardzo martwiłam się o niego i o jego zdrowie. Znalazłam w Internecie panią Paulę. Gdy syn się zdecydował zadzwoniliśmy, aby umówić się na wizytę. Dieta została dostosowana idealnie dla mojego syna. Ku naszemu zaskoczeniu, z rzeczy które może jeść można zrobić bardzo smaczne dania. Syn jest zadowolony, ponieważ waga zaczęła spadać i mówi, że to wcale nie takie trudne, wystarczy chcieć. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani, ponieważ i syn zajął się sportem, a ja się nie martwię, że za parę lat, będzie miał problemy ...

Gdy syn się zdecydował zadzwoniliśmy, aby umówić się na wizytę. Dieta została dostosowana idealnie dla mojego syna. Ku naszemu zaskoczeniu, z rzeczy które może jeść można zrobić bardzo smaczne dania. Syn jest zadowolony, ponieważ waga zaczęła spadać i mówi, że to wcale nie takie trudne, wystarczy chcieć. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani, ponieważ i syn zajął się sportem, a ja się nie martwię, że za parę lat, będzie miał problemy zdrowotne. Polecam.

Wspólnie z córka szukałyśmy dobrej dietetyczki. Chcieliśmy zacząć się normalnie odżywiać, ale nie wiedziałyśmy jak się za to zabrać. W końcu udaliśmy się do Pani Pauliny. Jest to osoba jak najbardziej kompetentna. Zna się na rzeczy i doskonale wie, co robi. I są efekty- u mnie minus 6 kg w dwa miesiące, córka minus 2. Idzie po naszej myśli. Polecamy

Najlepszą decyzją jaką w życiu podjęła było udanie się do lekarza specjalisty z zakresu dietetyki. Traf chciał, że wybrałam Panią Paulinę, po przeczytaniu komentarzy na tym portalu. Wszystkie komentarze, które zostały tu wystawione, potwierdzają faktyczny stan tego jaką osobą i profesjonalistką w jednym jest Pani Paulina. Nie dość, że sympatyczna to na dodatek empatyczna. Wspierała mnie w moich trudnych chwilach walki z tłuszczem, a nie dołowała czy krzyczała z tego powodu, że doprowadziłam się do takiego stanu. Inne moje koleżanki, mówiły że dietetyczki u których był potrafił prosto z mostu powiedzieć, że nie wyobrażają sobie jak można się doprowadzić do takiego stanu. To nie jest miłe... Pani Paulina ułożyła mi indywidualną dietkę, według mojej grupy krwi, która w mojej sprawie był kluczowa, gdyż przez otyłość cierpiałam na nadciśnienie i kłopoty z krążeniem. Smacznie, prosto i nie drogo! Śmiało mogę rekomendować umiejętności oraz podejście do klienta Pani Pauliny. Szczerze i z całego serca - POLECAM!

Mój syn ma sporą nadwagę. Od dłuższego czasu nie mogliśmy sobie z tym poradzić. Na szczęście trafiliśmy na panią Paulinę. Znakomita specjalistka rozpisała bardzo dobrą dietę. Już od trzech miesięcy waga spada a mój syn czuje się coraz lepiej. Oby jak najwięcej takich specjalistów.

Mój syn ma sporą nadwagę. Od dłuższego czasu nie mogliśmy sobie z tym poradzić.

Witam Z całego serca mogę polecić Państwu Panią Paulinę ! To rzetelna, fachowa oraz cudowna osoba, która pomogła mi schudnąć już 20 KG !!!! Na wizyty chodzę dopiero od 2 miesięcy ale z takim rezultatem nie zamierzam przestać, polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego dietetyka !

Witam
Z całego serca mogę polecić Państwu Panią Paulinę !

Bardzo przyjemnie współpracuje się z Panią Pauliną. Miło i pozytywna osoba, a przede wszystkim zawsze służy pomocą. Bez żadnego problemu można zadzwonić między spotkaniami i zadać pytanie. Zawsze chętnie pomoże. Korzystam ja i córka i jesteśmy bardzo zadowolone. Polecam!

Brawa dla Pani Pauliny, najlepszej dietetyczki jaką można było sobie wymarzyć. W pełni można Jej zaufać i nie tylko ja tak twierdzę. Moje dziecko miało problemy żołądkowe, potrzebna była natychmiastowa pomoc w zmianie odżywiania. Trafiliśmy tutaj z polecenia. Zdecydowanie było warto skorzystać z pomocy Pani dietetyk. Po 3 miesiącach dużo się zmieniło ale nadal korzystamy z pomocy. Godna polecenia osoba. Zapewniam skuteczność i kompleksową pomoc Pani Pauliny.

Brawa dla Pani Pauliny, najlepszej dietetyczki jaką można było sobie wymarzyć.
W pełni można Jej zaufać i nie tylko ja tak twierdzę.
Zdecydowanie było warto skorzystać z pomocy Pani dietetyk.
Po 3 miesiącach dużo się zmieniło ale nadal korzystamy z pomocy.
Godna polecenia osoba. Zapewniam skuteczność i kompleksową pomoc Pani Pauliny.

Świetna Specjalistka. Chodziliśmy z naszą córką do kilku specjalistów w tej sprawie. Niestety wcześniej nikt nam nie pomógł. Uczyniła to Pani Paulina. Ma podejście i naprawdę dużą wiedzę. Polecam!

Pani Paulina świetnie współpracuje z dziećmi. Wystarczyła jedna rozmowa z moim synem aby go zmotywować do działania. Dieta smaczna, różnorodna oraz idealnie przystosowana do potrzeb każdej osoby. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk dziecięcy Poznań"?

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1