mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Pani Paulina jest czwartym dietetykiem, do ktorego trafiłam szukając pomocy dla mojego dziecka. Synek lubi bardzo niewiele produktów i jest strasznym niejadkiem. A właściwie powinnam napisać był ;-) Bo dzięki pani doktor już nie jest. W ciągu pół roku przybrał 5 kg co w naszym przypadku uważam za przeogromny sukces. Pomysły Pani Pauliny są naprawdę niezwykłe :)

Doskonała specjalistka! Otrzymałam idealną dietę dla mojej choroby, czuję się dużo dużo lepiej niż przed zaczęciem diety. Do tego zawsze można napisać maila z zapytaniem, polecam!!!!

Pani doktor jest super! Zaczęło się od odchudzania mojego dziecka a skończyło się na doskonałe zdrowej diecie dla całej rodziny (nawet mąż się bez oporów przyłączył). Otrzymaliśmy od pani doktor mnóstwo świetnych przepisów, dokładnie rozpisaną dietę i liczne wskazówki. Polecamy ją wszystkim znajomym, którzy też są zadowoleni i lżejsi!

Żałuję, że nie trafiłem do pani doktor wcześniej. Dieta, którą dla mnie zrobiła jest trafiona w 10tkę. Jest w niej wszystko co lubię, nawet jakaś czakoladka się czasem pojawi ;) Do tego oczywiście super efekty, a pani doktor przez cały czas odpowiada na wszystkie moje maile dzięki czemu cały czas mam motywację do tego, żeby nie zamawiać pizzy tylko robić te wszystkie super dania z diety.

Po odwiedzeniu kilku innych dietetyków dałam sobie ostatnią szansę i po usłyszeniu wielu pozytywnych opinii wybrałam się do pani Pauliny. W końcu otrzymałam dietę, która idealnie mi odpowiadała, żadna kserówka. Chudnę bez żadnego głodzenia się, wręcz przeciwnie-mam wrażenie, że jem bardzo dużo. Naprawde warto!

Dieta przyjemna, waga spada, kontakt z panią doktor bezproblemowy. Polecam!

Dieta przyjemna, waga spada, kontakt z panią doktor bezproblemowy. Polecam!

Pani Paulina pomogła mi ułożyć dietę dla mojego synka, u którego stwierdzono alergie na niemalże wszystkie podstawowe produkty spożywcze. Dzięki pomysłom pani Pauliny dieta synka jest teraz urozmaicona i dostarcza mu wszystkich witamin.

Odchudzanie w Poradni pani Pauliny to naprawdę nic trudnego. W 4 miesiące 15kg mniej, żadnego głodzenia, pyszne jedzenie, uwzględnianie wszystkich próśb dotyczących doboru składników. Naprawdę polecam!

Odchudzanie z panią pauliną to prawdziwa przyjemność :) potrawy są pyszne, proste do przygotowania, z ogólnie dostępnych produktów, bez żadnych udziwnień. Na wizytę można się umówić także wieczorem co przy moim trybie pracy jest dużym udogodnieniem.

Chodzę do pani Pauliny z moją 12-letnią córką, która nabawiła się już poważnej nadwagi. Z pomocą pani Pauliny gubimy powoli kilogramy a córka je teraz wiele potraw, których kiedyś jeść nie chciała.