mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Doskonała specjalistka nie tylko z zakresu odchudzania. Pani Paulina ułożyła mi dietę w chorobie zapalnej jelita. Stosując tę dietę dużo lepiej się czuję, a pani Paulina cały czas służy pomocą. Same wizyty przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, z panią Pauliną można porozmawiać absolutnie o wszystkim :)

Doskonała specjalistka. Uwzględniła wszystkie moje potrzeby i prośby. Dieta jest smaczna, z niedrogich produktów, potrawy przygotowuje się naprawdę szybko (nie mam czasu na gotowanie). A co najważniejsze - waga spada!

Chodzę do pani doktor z moją 7-letnią córką, która była totalnym niejadkiem. Z pomocą pani doktor mała przybiera na wadze i zaczęła nawet jeść warzywa! Pani doktor dała nam przepisy na różne pyszne, zdrowe slodkości dzięki czemu nie kupujemy juz ciasteczek ani batoników. Ale co dla mnie najwazniejsze - córka przybiera na wadze i naprawdę zaczęła jeść z przyjemnością.

Jestem kolejny zadowolonym pacjentem pani Pauliny. Schudłem pod jej okiem prawie 20kg jedząc naprawdę dużo i smacznie. W diecie nie ma nic czego nie lubię, ulubione potrawy są często, dużo potraw nauczyłem się gotować dopiero od czasów diety i wiem, że bedą one w moim menu na długo! Jest super, polecam, Tomek.

PANI PAULINA CZYNI CUDA. CHUDNĘ 4-5 KG NA MIESIĄC JEDZĄC NAPRAWDĘ DUŻO I WSZYSTKO! PANI PAULINA WYTŁUMACZYŁA MI DLACZEGO DIETA BEZ WĘGLOWODANÓW NIE MA SENSU I ŻE JEDZĄC JE TEZ MOŻNA SCHUDNĄĆ. JAK WIDAĆ MIAŁA RACJĘ!

Pani Paulina pomogła mi odchudzić moje dziecko. Jej przepisy są tak doskonałe, że dziecko zjada wszystko, nie marudzi. Pani Paulina dała nam też wiele przepisów na zdrowe słodkości dzięki czemu praktycznie nie ma już w domu kupnych słodyczy. Muszę jeszcze dodać do tego, że pani Paulina dostosowuje się do pacjenta, możemy na wizyty przychodzić dopiero po 18 i nigdy nie ma z tym problemu. Bardzo miła, fajna i przede wszystkim kompetentna osoba.

Od pół roku choruję na cukrzycę, każdy lekarz mówił co innego o diecie. W końcu dzięki wizycie w Poradni Dietetycznej wiem co i kiedy mam jeść, cukry w końcu są w normie. A do tego chudnę!

Witam! Z pomocą pani Pauliny gubię zbędna kilogramy, na razie licznik wskazuje -14kg. Dieta jest świetna, odkryłam dzięki pani Paulinie mnóstwo nowych smakow. Warto zaufac specjalistce :) pozdrawiam, Gosia

Ja w przeciwieństwie do większości moich poprzedników wybrałem się do dietetyka, żeby nabrać masy. Dzięki diecie (bardzo trafiła w mój gust!!!) udało mi się nabrać 5 kilogramów czystych mięśni. Teraz już utrzymuję wagę, bywam na wizytach raz w miesiącu i wszystko jest super. Polecam.

Dość długo zwlekałem z wizytą u dietetyka mimo iż nadwaga narastała od lat. W końcu żona zapisała mnie do pani Szczechowicz. Był to bardzo dobry pomysł :) Okazało się, że mogę jeść prawie wszystkie moje ulubione potrawy a przy okazji chudnąć. Zgubiłem już 18 kilogramów, przede mną jeszcze 12... Ale dieta jest tak dobra, że nie jest to żaden problem! Polecam!