lekarz Paulina Zielińska

Otolaryngolog

Profesjonalna i przesympatyczna. Byłam kilka razy na wizycie i zostałam za każdym razem bardzo dokładnie zbadana i odpowiednio pokierowana na dalsze leczenie. Za każdym razem byłam witana z uśmiechem i mogłam liczyć na pełne zrozumienie i poważne potraktowanie problemu. Bez zawahania kieruje na wszystkie dodatkowe badania w celu postawienia dobrej diagnozy. Mimo że byłam przyjmowana w przychodni NFZu czułam się jak na konsultacjach w drogiej specjalistycznej klinice. Pełny profesjonalizm.

Bardzo mila pani doktor powolana do leczenia ludzi operowala przegrode nosowa bardzo bardzo jestem zadowolony z zabiegu. Polecam pania doktor bardzo. Dobrze bylem poinformowany o zabiegu oraz ewentualnych powiklaniach' Jeszcze raz Bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Otolaryngolog Warszawa"?

Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach
ul. Mokra 7
05-830 Nadarzyn
Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12
Szpital Lux Med
Puławska 455
NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30

Optimum Medica
Broniewskiego 3
Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13