dr n. med. Paweł Piotrowski

Chirurg onkolog

Specjalizuję się w leczeniu zmian nowotworowych gruczołu piersiowego, (techniki z zaoszczędzeniem piersi i węzłów chłonnych pachy , BCT, onkoplastyczne techniki odtwarzania gruczołu, jednoczasowe i odroczone rekonstrukcje narządu, endoprotezy ) , nowotworów przewodu pokarmowego: jelita grubego, odbytnicy, metodami laparoskopowymi i klasycznymi, guzów żołądka, nowotworów skóry z rekonstrukcjami tkankami własnymi w tym w obrębie twarzy
Operacje: laparoskopowe, klasyczne, onko-plast...

Dr Piotrowski operował mnie w SCO-rak piersi. Jestem bardzo zadowolona. Wykonał mastektomię z jednoczesną rekonstrukcją. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Świetny chirurg. Oddział którym kieruje w Siedlcach bardzo polecam. Warunki świetne, personel super bardzo dba aby nie czuć bólu po operacji. Czyściutko, bardzo dobre jedzenie. POLECAM doktora i SCO.

Pan Doktor Piotrowski dokonał mastektomii mojej piersi. Wszystko bardzo dobrze sie goi, nie ma żadnych powikłań. Jestem zadowolona z wyniku zabiegu. Wczesniej polecano mi Pana Doktora jako bardzo kompetentnego chirurga. Cieszę się, że to właśnie On mnie operował. Polecam tego lekarza i Siedleckie Centrum Onkologii.

Moje onko-koleżanki bardzo polecały Pana Doktora Piotrowskiego jako bardzo kompetentnego chirurga. Los sprawił, że Pan Doktor przeprowadził zalecony mi zabieg (guz w piersi). Nie było żadnych komplikacji i wszystko bardzo ładnie się goi. Wierzę, że będzie dobrze.

Trafiłem do Pana Doktora po wykryciu nowotworu jelita grubego. W krótkim czasie znalazłem się na sali operacyjnej, a sama operacja została przeprowadzona skutecznie. Po zabiegu pojawiły się pewne komplikacje, ale Pan Doktor wraz z Zespołem szybko wykrył i usunął przyczynę powikłań i dziś mogę cieszyć się życiem i zdrowiem. W moim odczuciu to znakomity lekarz, pełen cierpliwości i życzliwości do pacjenta, a przy tym niezwykle skromny.

Pokierowano mnie do tego lekarza bo ojciec wymagał operacji raka odbytnicy a lekarze którzy go oglądali mówili,że ma małe szanse na uniknęcie sztucznego odbytu i powinnismy poszukać kogoś z dużym doświadczeniem w tym temacie.Ten lekarz wykonał operację,ojciec ma się dobrze, chorobę usunięto i nie ma worka na brzuchu!

Zajmował się leczeniem mojej mamy z powodu raka piersi. Choroba wycięta, pierś zoztała, gruczoły chłonne poza jednym "strażnikiem" też.Fachowiec

Smpatyczny, fachowy,b.dobry chirurg od raka jelita grubego.

Smpatyczny, fachowy,b.dobry chirurg od raka jelita grubego.

Sprawny fachowiec i do tego skromny. Operował mojego ojca z powodu raka odbytnicy.nie dość , ze wskazał własciwa droge postepowania( konieczna była radiorerapia przed operacją) to przeprowadził fachowo operację.Teraz tata jest pod jego kontrolą w placówce NFZ, bez sztuczek z odsyłaniem do przychodni prywatnej. mimo wiedzy i umiejętności nie wychwala się po połotkach jaki jest wielki.

mimo wiedzy i umiejętności nie wychwala się po połotkach jaki jest wielki.

Kompetentny zawodowo, oceniany jako sprawny chirurg,

Kompetentny zawodowo, oceniany jako sprawny chirurg,