lekarz Paweł Adamus

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wielki czlowiek o wielkim sercu! Zawsze mial czas dla moich dzieci i trafne diagnozy Dobry fachowiec!

Wielki czlowiek o wielkim sercu!
Zawsze mial czas dla moich dzieci i trafne diagnozy
Dobry fachowiec!

Wspaniały, bardzo wrażliwy Lekarz. Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!! Moje Maluchy dzięki Panu Doktorowi są bezpieczne- zawsze można na Niego liczyć.

Wspaniały, bardzo wrażliwy Lekarz.
Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!
Moje Maluchy dzięki Panu Doktorowi są bezpieczne- zawsze można na Niego liczyć.

Ja jestem z lekarza w 100% zadowolona, wołamy go na prywatne wizyty jeśli leczenie w przychodni nic nie skutkuje, za każdym razem w 100% trafia z lekarstwami nigdy mnie nie "olał" zawsze odpowiada na smsy i nie było sytuacji, że nie przyjechał - nawet po całodziennej konferencji znajdzie czas, żeby wieczorem przyjechać,a jak przyjedzie to siedzi i tłumaczy tak długo, aż jest pewny, że wszystko jest jasne. Nie daje od razu antybiotyku, przegląda lekarstwa, które mamy w domu aby nie wydawać dodatkowej kasy. Moje dzieci są leczone u dr od małego - dla mnie super pediatra.

Lekarz jest bardzo medialny. W gabinecie jednocześnie przyjmuje troje pacjentów. Nagabuje na odpłatne szczepienia,które są bardzo drogie i nie zalecane przez większość lekarzy. Nie ma czasu dla pacjenta. Oszczędza nie wypisując skierowań na badania mimo że są one wskazane w wypisie szpitalnym. Przypisuje zasługi innych lekarzy. Nie polecam bo to gwiazdor a nie lekarz

Jest od niedawna moim lekarzem rodzinnym. Nikt w życiu, a mam już 4 4lata nie zrobił mi tak dużej liczby badań podstawowych, aby mieć pewność, że po usunięciu dwa razy guzów tarczycy, mieć pewność, że jest wszystko ok. Fakt ma dużo pacjentów, a co raz mniej czasu, jednakże rzeczowo umie wytłumaczyć jakie są skutki operacji, jakie dalej winno być leczenie. Byłem u niego dopiero 3 razy, ale za każdym razem czuję, że jest naprawdę lekarzem, a nie bufonem,jak większość tego środowiska. Tak trzymać panie doktorze, a pacjenci, na pewno będą wdzięczni.

Wg mnie takich lekarzy w Olsztynie brakuje. Jak najpardziej polecam wszystkim, którzy chcą w razie czego dobrze wyleczyć swoje dzieci.

polecany jako świetny pediatra i lekarz rodzinny. Przereklamowany lekarz, brak czasu dla pacjentów, brak umiejętności łuchania. nie polecam jestem rozczarowana każda wizyta kończy się prywatnymi wizytami u innych lekarzy może niech przyjmuje tylko prywatnie wtedy jest bardzo miły.

Jak przychodzi prywatnie potrafi gadać godzinę różne farmazony, a jak idziesz do przychodni to Cię nie poznaje. Na badaniu przed szczepieniem zawsze to samo pytanie ,,siusiu jest, kupka jest"? a mojemu 8 miesięcznemu synowi zalecił powolne podawanie zupek. W przychodni na pierwszym miejscu zawsze stawia przedstawiciela medycznego, a dziecko gołe i wesołe czeka na pana doktora i jego łaskawe minutowe zbadanie czasami z 15 minut. Oschły, interesowny, nastawiony na kasę. Prywatnie cudowny, a w przychodni ma nas gdzieś szczególnie przed szczepieniem!!!

bardzo dobry lekarz, odwiedzamy go od wielu lat :)

bardzo dobry lekarz, odwiedzamy go od wielu lat :)

Ja jak najbardziej polecam tego lekarza, godny zaufania, ma super podejście do dzieci, nie ma ustalonego cennika wizyt,ile dostanie z tego jest zadowolony i jeszcze się zainteresuje czy na lekarstwa starczy. W jeden dzień byłam u siebie w przychodni i lekarka stwierdziła, że oskrzela są czyste a na drugi dzień wołałam doktora i okazało się, że jest zaawansowane obustronne zapalenie oskrzeli, gdyby nie doktor to mała dostałaby zapalenia płuc. Tłumaczy i rozpisuje jak brać lekarstwa, mówi co robić po chorobie aby dziecko się uodporniło.