dr hab. n. med. Paweł Alexewicz

Angiolog

Bardzo kompetentny lekarz , polecam z całego serca Pana umiejętności.Dziękuję za empatię i jasne tłumaczenie problemu schorzenia , szacunek za ogromną kulturę.Dużo dobrego życzę Doktorze.

Super specjalista . Konkretny , dogłębnie zbadał sprawę . Wszystko dokładnie wytłumaczył . Polecam z czystym sumieniem - mi pomógł . Mogę normalnie funkcjonować bez obaw o zdrowie. 👍

Mogę normalnie funkcjonować bez obaw o zdrowie. 👍

Złoty człowiek, bardzo pomógł naszej rodzinie. Nie znam lepszego specjalisty Angiologa, specjalisty od m.in USG Doppler szyi. Mojej mamie uratował życie ( dzień po wypisie ze szpitala prywatna wizyta, skierowana przez dr Alexewicza na cito do innego szpitala w celu założenia stentu w szyi), teściowej również zmienił diagnozę i wdrożono leczenie heparyną. Okazał również inną pomoc nie do opisania na portalu, tak po ludzku. Panie Doktorze jest Pan dla naszej rodziny prawdziwym aniołem, dziękuje z całego serca!

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. W sposób bardzo dokładny przeprowadzone badanie. Omówienie zdiagnozowanej choroby w sposób bardzo kompleksowy i zrozumiały dla pacjenta. Przekazanie informacji w jaki sposób i gdzie kontynuować leczenie. Poza tym bardzo miły, asertywny. Szczerze polecam pana doktora.

nie jestem zadowolona mam miazdzyce konczyn dolnych i nic nie pomogl tylko duzo gadal a zaplacilam 200 zl

Powiem tak. Zabrakłoby stron w wielotomowej książce by opisać ,tego lekarza,jego podejście do ludzi i do leczenia ,jego fachowoć .Niema z całą pewnośćią w Polsce lepszego specjalisty od niego w dziedzinie którą wykonuje. Uratował życie mojej siostrze (cięzko chorej osobie)nikt nie potrafił jej pomóc ,a jemu sie udało. Polecam z całego serca Pana doktora. Bozena