dr n. med. Paweł Antończak

Podolog, Kosmetolog

Korzystałem z konsultacji podologicznych u dra Pawła Antończaka w trakcie leczenia chirurgicznego trudnego przypadku na stopie. Zabiegi wykonywane przez dra Antończaka oraz konkretne porady były bardzo pomocne i skuteczne. Bardzo pozytywne wrażenie pozostawia stwarzana przez dra Antończaka niezwykle życzliwa, przyjazna atmosfera konsultacji i komunikatywny kontakt z pacjentem. Wielkie uznanie i szacunek dla profesjonalizmu dra Antończaka budzi też fakt wykorzystywania przez niego w praktyce najnowszych osiągnięć wiedzy medycznej. Dziękuję!

Poszukiwałem dietetyka, który podejdzie do moich problemów konkretnie i udzieli mi naprawdę jakościowych odpowiedzi oraz rad. Początkowo się obawiałem, ale teraz wiem, że chcę dalej korzystać z usług, rad i pomocy Pana mgr Antończaka, ponieważ naprawdę zna się na rzeczy i problematyce. Jakość i ceny usługi, np. porady psychodietetycznej z rozpisaniem diety tygodniowej przez Pana mgr Antończaka jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem łatwości zastosowania i wdrożenia w tryb życia codziennego. Szczególnie bierze się to pod uwagę, gdy człowiek jest zapracowany i czas spędzony w kuchni jest ograniczony do ...

Jakość i ceny usługi, np. porady psychodietetycznej z rozpisaniem diety tygodniowej przez Pana mgr Antończaka jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem łatwości zastosowania i wdrożenia w tryb życia codziennego. Szczególnie bierze się to pod uwagę, gdy człowiek jest zapracowany i czas spędzony w kuchni jest ograniczony do minimum.

Korzystałam z zabiegów na trądzik i plamy, wystarczyły 4 zabiegi, jestem zadowolona i polecam innym Pana Mgr, bardzo miła atmosfera w gabinecie:)

Bardzo dobry specjalista, dodatkowo miły i sympatyczny. Podczas wykonywania zabiegu udzielił dodatkowo odpowiedzi na moje pytania dotyczące prawidłowej pielęgnacji skóry i przyczyn powstania zmian, z którymi się borykam.

Korzystałam z usług pana magistra Antończaka, ponieważ został mi on polecony, teraz ja mogę go polecić. Jego zalecenia dietetyczne sumiennie wdrażałam w życie podczas 6 tygodniowej sesji zabiegowej rok temu, obecnie utrzymuję wagę, którą uzyskałam przed rokiem:) BEZ DRASTYCZNYCH ZMIAN! Polecam:)

pełen profesjonalizm godny polecenia. zdecydowane TAK będę korzystał z usług tego Pana.

Bardzo dobry specjalista w odchudzaniu, z jego pomocą straciłem około 20 kg nadwagi. Obecnie pan Paweł pomaga mi w utrzymaniu obecnego poziomu tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zwiększeniu masy mięśniowej. Dobry dietetyk w Sosnowcu