dr n. med. Paweł Antończakdr n. med. Paweł Antończak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Antończak

Podolog, Kosmetolog

Poszukiwałem dietetyka, który podejdzie do moich problemów konkretnie i udzieli mi naprawdę jakościowych odpowiedzi oraz rad. Początkowo się obawiałem, ale teraz wiem, że chcę dalej korzystać z usług, rad i pomocy Pana mgr Antończaka, ponieważ naprawdę zna się na rzeczy i problematyce. Jakość i ceny usługi, np. porady psychodietetycznej z rozpisaniem diety tygodniowej przez Pana mgr Antończaka jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem łatwości zastosowania i wdrożenia w tryb życia codziennego. Szczególnie bierze się to pod uwagę, gdy człowiek jest zapracowany i czas spędzony w kuchni jest ograniczony do ...

Jakość i ceny usługi, np. porady psychodietetycznej z rozpisaniem diety tygodniowej przez Pana mgr Antończaka jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem łatwości zastosowania i wdrożenia w tryb życia codziennego. Szczególnie bierze się to pod uwagę, gdy człowiek jest zapracowany i czas spędzony w kuchni jest ograniczony do minimum.

Komentarz własny: jestem magistrem kosmetologii, specjalizuję się w psychodietetyce. Mogę Ci pomóc jeśli: -chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć odżywiać się zdrowo -chcesz schudnąć by lepiej i zdrowiej się czuć -Twój lekarz zalecił Ci zrzucenie kilku zbędnych kilogramów -wielokrotnie odchudzałeś/aś się, lecz utracone kilogramy szybko wracały -masz skłonność do „zajadania emocji", jedzenia w stresie lub nocnego „pałaszowania" lodówki -brakuje ci motywacji i potrzebujesz wsparcia

Mogę Ci pomóc jeśli:
-chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć odżywiać się zdrowo
-chcesz schudnąć by lepiej i zdrowiej się czuć
-Twój lekarz zalecił Ci zrzucenie kilku zbędnych kilogramów
-wielokrotnie odchudzałeś/aś się, lecz utracone kilogramy szybko wracały
-brakuje ci motywacji i potrzebujesz wsparcia

Korzystałam z usług pana magistra Antończaka, ponieważ został mi on polecony, teraz ja mogę go polecić. Jego zalecenia dietetyczne sumiennie wdrażałam w życie podczas 6 tygodniowej sesji zabiegowej rok temu, obecnie utrzymuję wagę, którą uzyskałam przed rokiem:) BEZ DRASTYCZNYCH ZMIAN! Polecam:)

Zabiegi kosmetyczne na naprawdę wysokim poziomie. jesli chodzi o masaże to przetestowałem ich wiele w regionie i u Pawła zdecydowanie najlepsze. Polecam dwa w jednym czyli masaż całego ciała i zabieg kosmetyczny na twarz. Czysta przyjemność dla ciała i ducha;-)

Bardzo dobry specjalista, dodatkowo miły i sympatyczny. Podczas wykonywania zabiegu udzielił dodatkowo odpowiedzi na moje pytania dotyczące prawidłowej pielęgnacji skóry i przyczyn powstania zmian, z którymi się borykam.

Korzystałam z zabiegów na trądzik i plamy, wystarczyły 4 zabiegi, jestem zadowolona i polecam innym Pana Mgr, bardzo miła atmosfera w gabinecie:)

Opinia własna: jestem magistrem kosmetologii, dla ścisłości, by nie wprowadzać w błąd. Uważam się za specjalistę odpowiedzialnego i rzetelnego. Polecam moje usługi (zabiegi nieinwazyjne), które wykonuję z największą starannością. Zabiegi inwazyjne medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarza medycyny specjalizującego się w dermatologii / kosmetologii i medycynie estetycznej

pełen profesjonalizm godny polecenia. zdecydowane TAK będę korzystał z usług tego Pana.

Bardzo dobry specjalista w odchudzaniu, z jego pomocą straciłem około 20 kg nadwagi. Obecnie pan Paweł pomaga mi w utrzymaniu obecnego poziomu tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zwiększeniu masy mięśniowej. Dobry dietetyk w Sosnowcu