Witam. Z czystym sumieniem polecamy Pana doktora Pawła Bąka bardzo zdolny,ambitny lekarz,który lubi wyzwania podjął się bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji (gdzie sam na samym początku nie był przekonany do leczenia,gojenia się i zrostu kości),ale mimo wszystko spróbował z czego z całego serca dziękujemy,gdzie inni lekarze jak zobaczyli w jakim stanie jest stopa to od razu mówili,że stopa do amputacji.Na każde nasze telefony kiedy chcieliśmy się coś zapytać co nas niepokoiło doktor Paweł udzielał nam rzeczowych odpowiedzi był z Nami w stałym kontakcie telefonicznym i po 10 -ciu dla nas ciężkich miesiącach narzeczony może chodzić o własnych nogach co nas bardzo cieszy.Panie Doktorze jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za trud jaki Pan włożył w całe leczenie Roberta. Najlepszy Ortopeda Polecamy !!!

Za każdym razem kiedy będę wkładać obuwie będę wspominać i dziękować Bogu że los spotkał mnie z dr.Bąkiem który potrafił zrobić to z moją stopą co inni lekarze mieli duże wątpliwości.Zrobił to w sposób bardzo profesjonalnie i do tego z opiekunczą troskliwoscią.Nie jestem ze Szczecina a z drugiego końca Polski lecz na każdy mój telefon dr.Bąk odpowiadał i udzielał porad telefonicznie bezinteresownie. Dziekuję Ci doktorze i życzę wszystkim cierpiącym żeby spotkali na swojej drodze takiego fachowca.A teraz lecę na tańce i serdecznie pozdrawiam Bogusia z Kielc I

I

Lekarz ortopeda, którego gorąco polecam. Młody, dobrze wykształcony, przechodzi od razu do meritum sprawy. Zabiegi planuje z bardzo dużą precyzją. Tłumaczy dokładnie pacjentowi co, jak i dlaczego taki zabieg proponuje a nie inny. Uprzejmy, uśmiechnięty aż miło. Wiek pacjenta nie jest dla niego granicą. Jestem pacjentką z RZS em i zdaję sobie sprawę jak dużo trudu i precyzji wykonał przy moich operacjach. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko. Dzięki Panu mój komfort życia jest luksusowy za co serdecznie dziękuję.

Pełen profesjonalista! Ogromna wiedza i natychmiastowe przejście do leczenia. Osobiście wykonywał wszczepienie implantu w stopy. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji i bardzo szybko się zagoiło. W dodatku Pan Paweł jest bardzo sympatycznym i troskliwym ortopedą. Gorąco polecam!

Pan dr Bąk jest dość nieuprzejmym lekarzem, nie dość że przy każdej wizycie nie do końca znał stan mojego zdrowia i wypytywał na każdej wizycie o to samo, to dodatkowo nie oszczędzał sobie obraźliwych komentarzy. Na pytanie czy można wykonać zalecaną operację na NFZ prawie zabił mnie wzrokiem.

Świetny, młody, rzeczowy lekarz, operował mnie na haluksy. Nie cierpiałam z bólu .Gorąco polecam paniom które się boją je zoperować.

Rzeczowy, profesjonalny i konkretny, poświęcił mi dużo uwagi i wszystko wytłumaczył. Diagnoza trafiona, bo stopa przestała boleć po pierwszej wizycie, czego nie osiągnęłam u innych lekarzy. Polecam

Rewelacja! Chodziłam po lekarzach, wydałam całe setki, a do dr Bąka przyszłam raz. Fachowiec konkretny i zna się na rzeczy. Nie ściemnia, ale tłumaczy rzeczowo. Chce pomóc i robi to w profesjonalny sposób. Każdemu potrzebującemu porady ortopedycznej gorąco polecam.

Pragnę podziękować temu lekarzowi za operację którą przeprowadził w tym feralnym roku, może dzięki Niemu ten Rok do końca nie będzie taki pechowy. Operacja przebiegła pomyślnie, opieka w szpitalu i po wyjściu ze szpitala na wysokim poziomie. Leczenie nogi niestety jeszcze nie skończone gdyż od operacji minął miesiąc ale po opinii innych pacjentów widzę, że jestem w dobrych rękach. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla tego godnego polecenia lekarza.

Świetny diagnosta, choć młody facet. To lekarz, który faktycznie chce pomóc pacjentowi i bardzo się cieszę, że do Niego trafiłam. Niestety, nie miałam tego szczęścia wcześniej, a szkoda bardzo, bo dużo czasu mi przepadło i mogłam już dawno być zdrowa.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Przychodnia Stoczniowa
Dubois