dr Paweł Bąkdr Paweł Bąk - zdjęcie profilowe

dr Paweł Bąk

Ortopeda

Edukacja
Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Praktyka
Po stażu podyplomowym specjalizował się na Oddziale Urazowo -Ortopedycznym ...

Edukacja
Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Praktyka
Po stażu podyplomowym specjalizował się na Oddziale Urazowo -Ortopedycznym Specjalistycznego Szpitala im. A. Sokołowskiego – Szczecin Zdunowo. 31.03.2014 r. uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Z Domem Lekarskim współpracuje od 2007 r., specjalizując się w chirurgii stopy i stawu skokowego. Od 2014 r. operuje także pacjentów po urazach na Oddziale Ortopedii w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach. Celem podniesienia kwalifikacji regularnie uczestniczy w wielu renomowanych kursach ortopedycznych w kraju i za granicą, między innymi we Włoszech, Francji, Szwajcarii, Holandii, Norwegii.

Przynależność do towarzystw
Jest członkiem PFAS – Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego, Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, EFAS- European Foot and Ankle Society, Knee Surgery and Arthroscopy ESSKA.

Zainteresowania zawodowe:
1. Chirurgia stopy, korekcja nabytych i wrodzonych deformacji stóp (paluch koślawy),
2. Leczenie zmian zwyrodnieniowych palców stopy, paluch sztywny, aloplastyka,
3. Artroskopia stawu kolanowego,
4. Urazy sportowe stopy, stawu kolanowego,
5. Wykorzystanie czynników wzrostu w leczeniu schorzeń przeciążeniowych stawu kolanowego, skokowego, stopy.

Polecam Pana Doktora Bąka. Jest świetnym lekarzem i profesjonalistą. Jako jedyny trafnie wydał diagnozę, a bylam już u kilku ortopedów w mieście. Miły i konkretny. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za pomoc.

Bardzo dobry ortopeda, mnie przywrócił do sprawności. Cierpliwy i dobrze tłumaczy. A najważniejsze, że faktycznie wyleczy. Bardzo profesjonalnie zajął się też dwoma innymi przypadkami urazów w rodzinie. I to wszystko w ramach NFZ.

JEST TAKIM LEKARZEM O JAKIM MOŻNA TYLKO MARZYĆ,A TAKIEGO LEKARZA WARTO SPOTKAĆ NA SWOJEJ PRZYGODZIE Z MEDYCYNĄ.W/W OPINIE SĄ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWE- OBY TACY LEKARZE RODZILI SIĘ NA KAMIENIU- GODNY POLECENIA

jesli miala bym przejsc nastepna operacje zdecydowanie chciala bym aby to on mnie operowal

godny polecenia , mimo iż ogólnie nie przepadam za lekarzami to tego zdecydowanie oceniam pozytywnie :)

Wedlug mnie, najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam! Młody, ambitny, dba o pacjenta. 100% zadowolenie :)

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, nie byłoby potrzeby reformy służby zdrowia. Fantastyczny lekarz!

Młody, sympatyczny lekarz, mocno angażujący się w dolegliwości pacjenta, polecam .

Kompetentny i wzbudza zaufanie - polecam!

Kompetentny i wzbudza zaufanie - polecam!

Wspaniały lekarz,bardzo dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia,ma czas dla pacjenta bez względu na to jak długa jest kolejka oczekujących chorych.