dr Paweł Bąkdr Paweł Bąk - zdjęcie profilowe

dr Paweł Bąk

Ortopeda

Edukacja
Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Praktyka
Po stażu podyplomowym specjalizował się na Oddziale Urazowo -Ortopedycznym ...

Edukacja
Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Praktyka
Po stażu podyplomowym specjalizował się na Oddziale Urazowo -Ortopedycznym Specjalistycznego Szpitala im. A. Sokołowskiego – Szczecin Zdunowo. 31.03.2014 r. uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Z Domem Lekarskim współpracuje od 2007 r., specjalizując się w chirurgii stopy i stawu skokowego. Od 2014 r. operuje także pacjentów po urazach na Oddziale Ortopedii w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach. Celem podniesienia kwalifikacji regularnie uczestniczy w wielu renomowanych kursach ortopedycznych w kraju i za granicą, między innymi we Włoszech, Francji, Szwajcarii, Holandii, Norwegii.

Przynależność do towarzystw
Jest członkiem PFAS – Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego, Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, EFAS- European Foot and Ankle Society, Knee Surgery and Arthroscopy ESSKA.

Zainteresowania zawodowe:
1. Chirurgia stopy, korekcja nabytych i wrodzonych deformacji stóp (paluch koślawy),
2. Leczenie zmian zwyrodnieniowych palców stopy, paluch sztywny, aloplastyka,
3. Artroskopia stawu kolanowego,
4. Urazy sportowe stopy, stawu kolanowego,
5. Wykorzystanie czynników wzrostu w leczeniu schorzeń przeciążeniowych stawu kolanowego, skokowego, stopy.

Witam. Z czystym sumieniem polecamy Pana doktora Pawła Bąka bardzo zdolny,ambitny lekarz,który lubi wyzwania podjął się bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji (gdzie sam na samym początku nie był przekonany do leczenia,gojenia się i zrostu kości),ale mimo wszystko spróbował z czego z całego serca dziękujemy,gdzie inni lekarze jak zobaczyli w jakim stanie jest stopa to od razu mówili,że stopa do amputacji.Na każde nasze telefony kiedy chcieliśmy się coś zapytać co nas niepokoiło doktor Paweł udzielał nam rzeczowych odpowiedzi był z Nami w stałym kontakcie telefonicznym i po 10 -ciu dla nas ciężkich miesiącach narzeczony może chodzić o własnych nogach co nas bardzo cieszy.Panie Doktorze jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za trud jaki Pan włożył w całe leczenie Roberta. Najlepszy Ortopeda Polecamy !!!

Za każdym razem kiedy będę wkładać obuwie będę wspominać i dziękować Bogu że los spotkał mnie z dr.Bąkiem który potrafił zrobić to z moją stopą co inni lekarze mieli duże wątpliwości.Zrobił to w sposób bardzo profesjonalnie i do tego z opiekunczą troskliwoscią.Nie jestem ze Szczecina a z drugiego końca Polski lecz na każdy mój telefon dr.Bąk odpowiadał i udzielał porad telefonicznie bezinteresownie. Dziekuję Ci doktorze i życzę wszystkim cierpiącym żeby spotkali na swojej drodze takiego fachowca.A teraz lecę na tańce i serdecznie pozdrawiam Bogusia z Kielc I

I

Lekarz ortopeda, którego gorąco polecam. Młody, dobrze wykształcony, przechodzi od razu do meritum sprawy. Zabiegi planuje z bardzo dużą precyzją. Tłumaczy dokładnie pacjentowi co, jak i dlaczego taki zabieg proponuje a nie inny. Uprzejmy, uśmiechnięty aż miło. Wiek pacjenta nie jest dla niego granicą. Jestem pacjentką z RZS em i zdaję sobie sprawę jak dużo trudu i precyzji wykonał przy moich operacjach. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko. Dzięki Panu mój komfort życia jest luksusowy za co serdecznie dziękuję.

Pełen profesjonalista! Ogromna wiedza i natychmiastowe przejście do leczenia. Osobiście wykonywał wszczepienie implantu w stopy. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji i bardzo szybko się zagoiło. W dodatku Pan Paweł jest bardzo sympatycznym i troskliwym ortopedą. Gorąco polecam!

Świetny, młody, rzeczowy lekarz, operował mnie na haluksy. Nie cierpiałam z bólu .Gorąco polecam paniom które się boją je zoperować.

Rzeczowy, profesjonalny i konkretny, poświęcił mi dużo uwagi i wszystko wytłumaczył. Diagnoza trafiona, bo stopa przestała boleć po pierwszej wizycie, czego nie osiągnęłam u innych lekarzy. Polecam

Rewelacja! Chodziłam po lekarzach, wydałam całe setki, a do dr Bąka przyszłam raz. Fachowiec konkretny i zna się na rzeczy. Nie ściemnia, ale tłumaczy rzeczowo. Chce pomóc i robi to w profesjonalny sposób. Każdemu potrzebującemu porady ortopedycznej gorąco polecam.

Pragnę podziękować temu lekarzowi za operację którą przeprowadził w tym feralnym roku, może dzięki Niemu ten Rok do końca nie będzie taki pechowy. Operacja przebiegła pomyślnie, opieka w szpitalu i po wyjściu ze szpitala na wysokim poziomie. Leczenie nogi niestety jeszcze nie skończone gdyż od operacji minął miesiąc ale po opinii innych pacjentów widzę, że jestem w dobrych rękach. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla tego godnego polecenia lekarza.

Świetny diagnosta, choć młody facet. To lekarz, który faktycznie chce pomóc pacjentowi i bardzo się cieszę, że do Niego trafiłam. Niestety, nie miałam tego szczęścia wcześniej, a szkoda bardzo, bo dużo czasu mi przepadło i mogłam już dawno być zdrowa.

Jedyny lekarz u którego czekając na swoją kolej nie irytuje mnie olbrzymia kolejka ludzi przed gabinetem, ponieważ wiem że mój czas nie będzie stracony. Lekarz, mimo młodego wieku czuły na problemy swoich pacjentów. Przeprowadza dokładny wywiad, wdraża leczenie, widać że korzysta ze wszystkich dostępnych mu środków aby pomóc w leczeniu. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile naprawdę jest potrzeba. Nie zdarzyło się abym wyszła z gabinetu niedoinformowana. Zdecydowanie podejście "jakościowe", a nie "ilościowe". Oprócz tego że jest kompetentny to jeszcze uprzejmy i bardzo sympatyczny. Bardzo polecam!