lekarz Paweł Baranowicz

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg chirurgiczny. Jedyny ból, jaki czułam w czasie i po zabiegu, to ukłucie igły. Wszystko pięknie, delikatnie zszył, zagoiło się przedziwnie szybko, teraz nie ma nawet śladu. Przekazał mi wszystkie możliwe kompleksowe informacje, zaopatrzył w preparaty do stosowania "po" i kazał dzwonić na prywatną komórkę, gdyby tylko coś mnie zaniepokoiło. Niezwykle fachowy i miły, fajny człowiek, moja pani stomatolog bardzo go szanuje - prowadzi szkolenia dla innych lekarzy, więc chyba musi być więcej niż bardzo dobry.