Paweł Baranowski

Neurochirurg

2,6

Byłem i polecam każdemu cierpiącemu z powodu kręgosłupa. Fachowość i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, bez zbędnych ceregieli, pitolenia i innych ozdobników wizyty. Popularność Państwa Baranowskich w pełni zasłużona.

A więc tak...Jedyny lekarz w województwie, który podjął się zoperowania mojego kręgosłupa w odcinku piersiowym. Pomógł w decyzji jeden anioł, czyli dr. Alicja Baranowska. Po 20 latach poczułem że mam nogi! Drugą operację na szyjnym wykonał wspomniany Anioł. Jeszcze lędźwiowy w rozsypce. Jeszcze mnie chcą...nie zostałem przekreślony i popędzony jak robili to inni lekarze. Ci ludzie ratują codziennie życia ludzkie! Hurtowo! Jak ktoś niezadowolony, że odczuwa po zabiegu dolegliwości, etc...polecam apap.

Po operacji kręgosłupa lędźwiowego wykonanej przez dr Górskiego zakończonej przewlekłymi bólami utrudniającymi funkcjonowanie poddałem się korekcie w Stocerze u dr Baranowskiego. Jak na razie efekt operacji b dobry. Dr Baranowski jest lekarzem z b dużym doświadczeniem i świetnym kontaktem z pacjentem. Na oddziale tłumaczył mi długo na czym polegała operacja i czego mogę oczekiwać. Personel pielęgniarski tamże pozostawia wiele do życzenia ale mając na celu poprawę zdrowia można to wytrzymać , choć ciężko patrzeć jak Szanowne Panie traktują chorych. Samego dra mogę z czystym sumieniem polecić.

Witam.Pan Doktor jest konkretny,uczciwie sie wypowiada,przesympatyczny.Bylam na 3 wizytach ,gdzie mimo dolegliwosci stwierdzal iz nie trzeba mnie operowac.Co do rachunkow ,wystawia.Obecnie kontaktuje sie z Panem Doktorem i jest przemily i sluzy rada nawet przez telefon.Jestem bardzo wdzieczna ze poznalam tak uczciwego Doktora dzieki koledze Doktorowi Piotrowi Syrowce.Pozdrawiam i polecam cudownego specjaliste.

Jestem po operacji kręgosłupa ponad trzy lata. Operacja kręgosłupa lędźwiowego. Dwa pręty 6 śrub usunięte dwa dyski. Operacja NFZ. Czekałem w kolejce prawie 2 lata.Operowal mnie dr Baranowski. Czuję się b. Dobrze. Zapomniałem o operacji. Normalnie funkcjonuje. Jeżdżę na nartach ,na rowerze, latam na motoparalotni. Lekarz oszczędny w słowach, robi swoje bez głaskania. Byłem świadkiem w szpitalu jak stawia pacjentów na nogi i poprawia nieudane operację po innych lekarzach. Polecam Bartłomiej Sobota

Jestem po operacji kręgosłupa ponad trzy lata.
Operacja kręgosłupa lędźwiowego. Dwa pręty 6 śrub usunięte dwa dyski.
Polecam
Bartłomiej Sobota

Nie polecam korzystania z usług tego lekarza. Nieuprzejmy, zadufany w sobie i dość arogancki człowiek. W dodatku namawia do operacji komercyjnej, nie wspominając o możliwości leczenia na NFZ. Ja odniosłam wrażenie, że chodzi tylko o kasę. Nie zdecydowałam się na operację, gdy z zaufanych źródeł pozyskałam informację, że niczego nieświadomy pacjent jest przekonany, iż będzie operowany przez doktora P.B. gdy tymczasem na sali operacyjnej operuje skalpelem jego żona. I skutki tych operacji są bardzo różne. Ogólnie - niepowodzeń jest całkiem sporo. A miało być tak pięknie...

Operowal mnie piec razy z miernym skutkiem. Teraz pojawil sie ucisk na rdzen na poziomie piersiowym i odmowil podjecia sie tak ryzykownej operacji. Po co moze psuc sobie statystyki. Przykre

ogólnie operacja moja po 2 prywatnych wizytach doszła do skutku, no myślę że bedzie wszystko w porządku bo dochodzę do normalnego funkcjonowania.Ale nie oszukujmy się że jak nie posmarujesz to nie pojedziesz . nie wiem nawet kto mnie operował , zero informacji w karcie wypisowej . W szpitalu nikt nic nie tłumaczył niczego odnosnie operacji lub dochodzenia do pełnej sprawności. A jeżeli chodzi o obsługę pielęgniarską żenada .Zero kompetencji i jakiejkolwiek empatii i współczucia.Akutat może nie mnie bezpośrednio dotyczył ten fakt , ale byłam tego świadkiem juz po operacji. A mnie prostu jak śmiecia wygonili ze szpitala w 2 dobie po operacji i w dodatku na podanej godzinę wcześniej morfinie. w dodatku prawie pomylili leki przed operacja . Jestem uczulona na pencylinę , a właśnie ja mieli mi podać. Pewnie wpadłabym we wstrząs i tyle by było . Jeżeli nie gorzej. Zdecydowanie nie poddałabym się operacji w tym szpitalu, gdybym wiedziała jakie panują tam warunki i jak traktuje sie pacjenta.

Jestem po operacji przepukliny kręgosłupa szyjnego. Wspaniale się czuję. Zapomniałam o chorobie.

Lekarz niekompetentny kreujący sie na najlepszego specjalistę w Polsce. W trakcie wizyty namiawiał mnie na operację za prywatne pieniądze nie informując o możliwych powikłaniach jak i innych możliwościach leczenia gdy zadawałem pytanie czy jest możliwość leczenia na NFZ z wielkim ociąganiem potwierdził że jest taka możliwość. A najważniejsze twierdził że po operacji kręgosłupa jego pacjenci wracają do pracy po niespełna 6-7 tygodniach i nie potrzebują rehabilitacji.Dobrze że poszedłem do innego lekarza który wyjaśnił mi że operacja jest ostatecznością i tylko jeśli nie ma innej drogi leczenia> Ten lekarz zresztą powiedział że już kiedyś miał okazję robić poprawkę po P.B. ( po takiej operacji którą mi proponował.)Oczywiście nie wystawił rachunku.