dr Paweł Bartosz Petrus

Psychiatra

Adres email lekarza: ppetrus@onet.eu
Numer telefonu: 668 77 36 77 (gabinet prywatny, wizyty domowe)

Adres email lekarza: ppetrus@onet.eu
Numer telefonu: 668 77 36 77 (gabinet prywatny, wizyty domowe)

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, od razu wzbudził moją sympatię, chodzę do Niego regularnie, moje problemy są już mniejsze, po prostu mu ufam, podał mi nawet swój telefon do domu i po wprowadzeniu nowego leku prosił abym nastepnego dnia zadzwoniła, POLECAM

Ten lekarz to specjalista przez duże "S". Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że niewielu takich lekarzy spotkałam do tej pory. Mój poprzedni "specjalista" nie wykazywał ludzkich odruchów w trakcie leczenia i traktował mnie jak królika doświadczalnego. Pan Petrus to wyjątkowo uzdolniony lekarz z powołania, stawiający naprawdę trafne diagnozy a przedewszystkim angażuje się w leczenie. Polecam tego lekarza - naprawdę warto.

Dobrze, że miasto zyskało takiego specjalistę, w końcu ktoś mnie wysłuchał i pomógł, pozdrawiam Sokołówkę, D.

Bardzo dobry lekarz polecam tylko PANA PETRUSA

Bardzo dobry lekarz polecam tylko PANA PETRUSA

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł, nie traktował mnie jak pacjenta ale partnera, pokazał możliwości poukładania sobie życia na nowo, znalazłem się w Jego gabinecie z postanowieniem odebrania sobie życia, ale po rozmowie i lekach jakie mi zapisał zacząłem żyć na nowo i chce mi się żyć, a o to chodzi, po miesiącu i drugiej wizycie jestem jak nowy, polecam Doktora z całego serca i duszy to bardzo dobry i mądry lekarz i jest człowiekiem, odemnie nie wziął nic, cieszył się, że mi się udało przetrwać kryzys, dziękuję Panie Doktorze, Jarek

Nie zgadzamy się z poprzednią opinią nam dr Petrus bardzo przypadł do gustu, kompleksowo obsłużył naszą mamę, długo z nią rozmawiał, potem nam tłumaczył na czym polega jej choroba, wypisał jej recepty, leczenie jak dotąd naszej mamie służy i skończyły się nasze kłopoty, niestety ten lekarz już w Szczecinku nie mieszka a szkoda.