lekarz Paweł Bazela

3,7

Od 1997 r. Choruję na stwardnirri rozsiane. W zwiąku a pogorszącym się tanem zdrowia najpiew przeszłam na rentę, do której miałam przyznane swiadczenie pielęgnacyjne. W ocenie kolejnych orzecznikow Zus była niezdolna do samodzielnej egzystencji i pobierałam dodatek pielegncyjny. W orzezeniu lekarza orzecznika ZUS z dnia 8.11.2022 r. oazało się, że mimo choroby pan orzecznik Paweł Bazela stwiedził. z jestem już zdolna do samodzielnej egzystencji i nie potrzebuję już żadnej pomocy. Z internetu dowiedziałam się, PaweŁ Bazela jest ortopedą traumatologiem nie zaś neurologiem. Na wezwanie pojeczłam pod opieką mojego partnera. Pan po zakończonym badaniu lekarz przecznik ie pomógł mi nawet zejsc z kozetki jakby bał się, że złapie SM po kontacie ze mną. Zawołal lmojego partnera żeby pomógł mi zejść z kozetki. Na wizytę w ZUS pojechaliśmiy taksówką.
Zeznnaczama, że we wszystkich czynnościach domych nawet tycc najprotszych jestem zmuszona liczyć na pomoc partnera. sama tylko mogę zjeść po podaniu jedzenia i zrobic czynności w laziencepo tm jak partner docholuje nnie do lazienki.
Niestety nie moge powiedzięc, że Orzecznik byl uprzejmy i smpatyczny. Zupełnie odwrotnit odnosił się do mnie w sposób lekceważacy.Na szczęscie nie muszę korzystać z jego pomocy lekarskiej.

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Pawła Bazeli za fachową i bezinteresowną pomoc w leczeniu skomplikowanego złamania łokcia, co umożliwiło szybki powrót do pełnej aktywności i treningów. Igor Piotrowski wraz z rodzicami

Igor Piotrowski wraz z rodzicami

Pełne profesjonalne podejście do pacjenta , dokładne wytłumaczenie choroby. Bardzo dobra skuteczność procesu leczenia.