lek. dent. Paweł Bednarz

Uwazsm, że pan dr. Paweł Bednarz jest najlepszym stomatologiem w Mielcu. Bardzo kompetentny i świetny lekarz, uprzejmy, miły i z poczuciem humoru. Specjalista w każdym calu. Znający się na swojej profesji. Potrafi bezboleśnie usunąć każego zęba nawet w sytuacji kiedy inni boją się podjąć tego zabiegu. Serdecznie wszystkim polecam pana doktora. Pozdrawiam.

Leczenie zębów u dr Bednarza jest wielką przyjemnością, robi to bardzo fachowo, jest świetnym specjalistą a poza tym bardzo uprzejmy, życzliwy,wszystko wytłumaczy i jak znam ceny, to za mój bardzo skomplikowany przypadek w innym gabinecie zapłaciłabym duuużo drożej!Naprawdę polecam dra Bednarza wszystkim moim znajomym!

Leczę się u Pana Pawła ponad 15 lat i złego słowa nie powiem. Plomby robi tak solidnie, że te które zakładał mi jako pierwsze do dzisiaj się trzymają. Gabinet pierwsza klasa, doskonały sprzęt, wszystko na miejscu nawet rentgen no i w lecie klimatyzacja pełen komfort. Przemiły człowiek tak potrafi "zagadać", że nawet nie wiadomo kiedy ząb jest zrobiony. Generalnie z czystym sercem polecam.

jesli chodzi o podejscie to spoko , zrobic tez zrobi jak trzeba - ale jest jeden duzy minus, czekanie na wlasna wizyte - kiedy jest sie juz umowionym na dana godzine i człowiek zwalnia sie specjalnie z pracy na jakies 2 h to niestey pod drzwiami musi rezygnowac i worcic albo brac caly dzien wolnego ... gdyz pan doktor przeciaga czas od umowionej wizyty od 1h do max 3h i to jest niestety lekcewarzenie klienta ...tak wiec moze nawet o tym nie wie , ale wielu jest takich co rezygnuje pod drzwiami i czekajac na umowiona wizyte miesiac , musi niestety zrezygnowac gdyz czas nie pozwala spedzic danej osobie wiekszosci czasu w samej poczekalni... dobrze by bylo alby czasami aby zagladnol sam w kalendarz i sie zastanowil nad sprostowaniem całej "poupychanej" sytuacji pacjentow i terminow... pozdrawiam

Zwykle nie udzielam się na forach internetowych ale w przypadku doktora Bednarza robię wyjątek. Mój synek w święta cierpiał na potworny ból zęba, zadzwoniłam do Pana doktora a ten w Boże Narodzenie w nocy przyjechał do gabinetu i zajął sie nim. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Polecam tego lekarza wszytkim mamą, ma wspaniały kontakt z dziećmi. Alina

Alina

Kolejna wizyta i kolejny fachowo i bezboleśnie wyleczony ząb. Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim, którzy cenią sobie szybkie, bezbolesne, wykonywane w świetnych warunkach i miłej atmosferze zabiegi.

Pan doktor Bednarz to złoty człowiek. Robiłam u niego protezę i zabrakło mi 100 zł. Sam zaproponował, że poczeka aż dostanę emeryturę.W obecnym zmaterializowanym świecie takie zachowania są rzadkością.Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza nie tylko jako dobrego człowieka ale też jako świetnego fachowca.

Moim skromnym zdaniem Dr Bednarz to najlepszy dentysta w Mielcu, miły, pogodny, opanowany, delikatny. Przed zabiegiem wszystko wyjaśni, zawsze ma czas dla pacjenta. Bardzo polecam.

Pan doktor jest super, świetny fachowiec w każdym calu,ale bezbolesne usuwanie zębów to jego specjalność. Bardzo szczegółowo wytłumaczy problem leczonego zęba , jaką stosuje metodę leczenia, na co powinnam zwrócić uwagę aby poprawić stan mojego uzębienia a tłumaczy to w sposób bardzo miły i kompetentny. Jego plomby są doskonałe. Bardzo,bardzo polecam.

Jego plomby są doskonałe. Bardzo,bardzo polecam.

witam, potwierdzam dobrą opinię pan Bednarz wyrwał mi 8mkę, kosztowało mnie to 100zł, nic nie bolało