lek. dent. Paweł Bednarz

Uwazsm, że pan dr. Paweł Bednarz jest najlepszym stomatologiem w Mielcu. Bardzo kompetentny i świetny lekarz, uprzejmy, miły i z poczuciem humoru. Specjalista w każdym calu. Znający się na swojej profesji. Potrafi bezboleśnie usunąć każego zęba nawet w sytuacji kiedy inni boją się podjąć tego zabiegu. Serdecznie wszystkim polecam pana doktora. Pozdrawiam.

Moim skromnym zdaniem Dr Bednarz to najlepszy dentysta w Mielcu, miły, pogodny, opanowany, delikatny. Przed zabiegiem wszystko wyjaśni, zawsze ma czas dla pacjenta. Bardzo polecam.

Kolejna wizyta i kolejny fachowo i bezboleśnie wyleczony ząb. Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim, którzy cenią sobie szybkie, bezbolesne, wykonywane w świetnych warunkach i miłej atmosferze zabiegi.

Świetny lekarz, bardzo miła i fachowa obsługa. Gorąco polecam innym.

Świetny lekarz, bardzo miła i fachowa obsługa.
Gorąco polecam innym.

Zwykle nie udzielam się na forach internetowych ale w przypadku doktora Bednarza robię wyjątek. Mój synek w święta cierpiał na potworny ból zęba, zadzwoniłam do Pana doktora a ten w Boże Narodzenie w nocy przyjechał do gabinetu i zajął sie nim. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Polecam tego lekarza wszytkim mamą, ma wspaniały kontakt z dziećmi. Alina

Alina

Bardzo polecam, byłam 2 razy i jeszcze wrócę jeśli będzie taka potrzeba.

Bardzo polecam,
byłam 2 razy i jeszcze wrócę jeśli będzie taka potrzeba.

Pan doktor Bednarz to złoty człowiek. Robiłam u niego protezę i zabrakło mi 100 zł. Sam zaproponował, że poczeka aż dostanę emeryturę.W obecnym zmaterializowanym świecie takie zachowania są rzadkością.Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza nie tylko jako dobrego człowieka ale też jako świetnego fachowca.

Leczę się u Pana Pawła ponad 15 lat i złego słowa nie powiem. Plomby robi tak solidnie, że te które zakładał mi jako pierwsze do dzisiaj się trzymają. Gabinet pierwsza klasa, doskonały sprzęt, wszystko na miejscu nawet rentgen no i w lecie klimatyzacja pełen komfort. Przemiły człowiek tak potrafi "zagadać", że nawet nie wiadomo kiedy ząb jest zrobiony. Generalnie z czystym sercem polecam.

Leczenie zębów u dr Bednarza jest wielką przyjemnością, robi to bardzo fachowo, jest świetnym specjalistą a poza tym bardzo uprzejmy, życzliwy,wszystko wytłumaczy i jak znam ceny, to za mój bardzo skomplikowany przypadek w innym gabinecie zapłaciłabym duuużo drożej!Naprawdę polecam dra Bednarza wszystkim moim znajomym!

Lekarz może i fachowiec, ale reszta lezy i kwiczy - kultura osobista, sposób zachowania, nachalność