Lekarz medycyny Paweł Bilski to świetny specjalista. Pracuje w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie na Klinicznym Oddziale Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Wczesnej Rehabilitacji Narządu Ruchu u Dzieci, a także w tamtejszej poradni i w Zespole Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie (niewykluczone, że gdzieś jeszcze). Ma świetne podejście do dzieci, poczucie humoru - co jest ważne. Jest bardzo uprzejmy, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, kompleksowo tłumaczy chorobę i starannie przygotowuje zalecenia. Moją chorobę zdiagnozował dość szybko - z czego jestem bardzo zadowolona. Od razu skierował mnie ...

Moją chorobę zdiagnozował dość szybko - z czego jestem bardzo zadowolona. Od razu skierował mnie na oddział szpitalny. Próbował wcisnąć mnie jak najszybciej w grafik operacji - za co bardzo mu dziękuje. Wykonał mi artroskopię kolana. Tego samego dnia musiałam zacząć ćwiczyć, a następnego dnia wstawać z łóżka. Noga mnie już w ogóle nie boli - to chyba dobrze, nie? Jako pierwszy lekarz potraktował moje schorzenie poważnie, nie śmiał się, że udaje i takie tam.

Tego lekarza polecam wszystkim małym pacjentom. Nie pożałujecie! ;)

Ja u doktora Bilskiego leczyłam się ponad pół roku. I o pół roku za dużo. Przez ten czas doktor wgl. nie wiedział co mi jest,a kolano bolało. Gdy po tym czasie poszłam do innego lekarza, to ten od razu wiedział co mi jest i postawił diagnozę. Może doktor jest uprzejmy, miły i sympatyczny. Ale 6 miesięcy zastanawiania się co mi jest to za dużo. Nie polecam.

Lekarz bez żadnego podejścia do dzieci. Wszystko odbywa się w pośpiechu. Wizyta trwa do 5 min. Nie polecam!!!

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam. Spokojnie i dokładnie wszystko tłumaczy, rozmawia. Przejmuje się każdym przypadkiem i ma się wrażenie że współpracuje z rodzicem. Poza tym jest bardzo przystojny:), aż chce się do takiego lekarza iść.

Poza tym jest bardzo przystojny:), aż chce się do takiego lekarza iść.

Uprzejmy,życzliwy, z cierpliwością odpowiadał na wszelkie pytania, zrobił na mnie wrażenie dobrego specjalisty i w porządku człowieka.

miałam z nim jeden raz kontakt w sprawie syna -jest taki jaki powinien byc każdy lekarz-super

Super lekarz,prawidłowo i właściwie podchodzi do problemu pacjenta,duża wiedza medtczna.

Gorąco polecam, super kontaktuje i nie pije duuuuuuuuzo hahahahhahahaha

Gorąco polecam, super kontaktuje i nie pije duuuuuuuuzo hahahahhahahaha

Świetny lekarz,takich to jak na lekarstwo

Świetny lekarz,takich to jak na lekarstwo

super lekarz taki powinien być każdy lekarz

super lekarz taki powinien być każdy lekarz

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Rzeszów"?

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów
SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba
Rzeszów
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B
35-303 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5
36-020 Tyczyn