lekarz Paweł Bodzenta

Chirurg naczyniowy

Ludzie piszą ze chodzi mu tylko o kasę to chyba normalne ponieważ jest to gabinet prywatny nam natomiast chodzi o efekty leczenia bo przecież za to płacimy a efekty są zupełnie znikome.Trzeci zabieg skleroterapi a prawie wszystkie pajączki jak były tak są. Oprócz tego doktor zamknął mi jedną żyłę a na następnym zabiegu stwierdził że się nie zamknęła ponieważ jest zdrowa. Nie polecam strata pieniędzy

Dwukrotnie wykonany zabieg nie przyniósł żadnych rezultatów. Opryskliwość i niegrzeczność w komunikacji mailowej i telefonicznej p.Bodzenty rzadko spotykana.

Uważam, że dr. Bodzenta to godny polecenia lekarz. Bardzo uprzejmy , robiący co w jego mocy dla pacjenta nie liczący na jakiekolwiek wynagrodzenie ze strony rodziny czy samego chorego . POLECAM .

Doktor Bodzenta wykonywał mi skeroterapie piankową na dość dużych zylakach, mimo to efekt jest zadowalający i nadal się utzrymuje. Doktor poświęca dużo czasu pacjentowi, jest rzeczowy, uprzejmy i cierpliwy.Zdecydowanie polecam.

Miałam robioną skleroterapię piankową (koszt 200 zł plus 70 zł pończochy). Rewelacyjne efekty juz po 2 tygodniach, a pajaczków miałam mnóstwo. Niebawem kolej na druga noge. Gorąco POLECAM

Uważam, że chodzi mu tylko o kase a nie o pacjenta, mimo ze mialam badanie usg wykonał je jeszcze raz pobierając kolejne 70zł, zabieg skleroterapii (koszt 250zł + 70pończochy)wykonal zostawiając jedną małą ale widoczną żyłkę twierdząc że zrobi to na drugiej wizycie, pobierając kolejne 250zł. Nie polecam

Konkretny i rzetelny lekarz.Kompleksowe podejście do pacjenta.Wysoka kultura osobista.Polecam.

Operował mi nogę w szpitalu w Końskich, fachowo, i sprawnie poszło.

Operował mi nogę w szpitalu w Końskich, fachowo, i sprawnie poszło.

Bardzo miły i konkretny lekarz gorąco polecam

Bardzo miły i konkretny lekarz gorąco polecam

Rzadko kiedy spotyka się tak oddanego pacjentowi lekarza jakim jest pan Bodzenta. W szpitalu interesuje się pacjentem, opiekuje się nim, udziela wszelkich informacji dotyczących stanu zdrowia. Normalny człowiek nie robiący łaski. Efekty leczenia Pana doktora są naprawdę zadowalające.