lek. dent. Paweł Borowiak

Zapomniałem dodać, że te ponad 2,6 tys zł to była cena, tylko i wyłącznie za jednego leczonego kanałowo zęba i nie było w nim żadnych stanów zapalnych, które może byłyby usprawiedliwieniem dla tak gigantycznej kwoty i ilości wizyt, które pan B ustalał. Poczułem się wtedy skrzywdzony i wykorzystywany, nie mogłem z rozgrzebanym zębem udać się do innego dentysty, musiałem już skończyć u niego.Jest nieobliczalny, pacjent idąc do niego nigdy nie wie, na jakie koszta musi się przyszykować. Nie podobał mi się fakt braku higieny- pan B otwierał swój gabinet innym, ...

Nie podobał mi się fakt braku higieny- pan B otwierał swój gabinet innym, potencjalnym klientom, później wracał i w tych samych rękawicach pracował nad moim zębem. Nie było to dla niego istotne, aby je zmienić i nie narażać mnie na różnego rodzaju bakterie, szczególnie przy otwartych kanałach ! A przecież pacjent pokłada całkowite zaufanie w działanie lekarza, nieprawdaż? Nie mogę zatem przyklasnąć naiwnym i pozytywnym komentarzom

to lekarz, który kocha kasę i naciąga pacjenta, bez litości i skrupułów. Ponad 2 lata temu zapłaciłem za leczenie kanałowe ponad 2,6 tys zł, podczas gdy inny specjalista stwierdził, że straciłem rozum !

Wszystkie negatywne opinie na temat Pana dr Borowiaka są kłamstwem i krzywdzą zarówno jego osobę, jak i również stałych i przez to najbardziej wiarygodnych pacjentów. Powracam to tego Pana już prawie 30 lat i wiem, że to kochany i skromny człowiek, który podchodzi do swojej pracy z pasją i entuzjazmem.TO CZŁOWIEK, KTÓRY SZCZERZE LUBI, TO CO ROBI!!!!!!!!!!!!! A to niezmiernie istotne dla mnie. Pan dr Borowiak to fachowiec najwyższej klasy- drobiazgowy, cierpliwy, rzetelny, pracowity, uczciwy i bardzo pomysłowy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zawsze znajdzie czas, nigdy mnie nie zlekceważył ...

Pan dr Borowiak to fachowiec najwyższej klasy- drobiazgowy, cierpliwy, rzetelny, pracowity, uczciwy i bardzo pomysłowy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zawsze znajdzie czas, nigdy mnie nie zlekceważył ( a innym lekarzom zdarza się to często ). Polecam Go każdemu, kto chce być spokojnym o los swoich zębów i o to,

Złego słowa nie powiem. Zna się na swojej pracy jak nikt inny. Pomógł mi pan dr w sytuacji gdzie już nie wierzyłam w pomoc. Ma podejście do pacjenta, rozluźnia atmosferę. Jestem typem pacjenta ze panikuje na każdym etapie wizyty. Pan dr ma anielska cierpliwość. Zadziwiają mnie negatywne oceny. Koniec końców i tak wrócicie albo zostaniecie bez zębów i stracicie te wasze pieniądze. Trzeba zrozumieć że za sprzęt i fachowa pomoc się płaci. Dobry lekarz ceni się, właśnie dlatego żeby zarabiać i oczywiście pomagać innym . Polecam serdecznie.

nie godny poleciania. przyjsc do niego z wazna sprawa to tylko poszpanuje nowoczesnym sprzetem i weznie pieniadze za obejrzenie zebow na ekraniku. do tego strasznie nie mily, arogancki. sam mowil mi o mojej zlej higienie zebow a sam pan doktorek dawno nie byl u dentysty.(mi mowil o najpierw usunieciu malego kamienia a sam ma brazowe zeby0) wizyta u niego straszna ze wzgeldu tez palenia tytoniu... skandal !

Bylam u tego dentysty pierwszy i ostatni raz,bo po sasiedzku. wzial kase porobil zdjecia rentgeny cuda na tego mojego bolacego zeba. potem powiedzial ze nie moze mi pomoc bo bylam naziebiona. poszlam do innej dentystki tym razem z polecenia i sie jej trzymam juz.

Paweł za drogo za drogo i jeszcze raz za drogo wiem że budowa domu szarpnęła Cię po kieszeni ale nie wyciągaj od pacjentów takiej kasy. Jak się z kimś umawiasz to musisz być punktualnie a jeśli umawiasz kilku pacjentów to rób to z głowa bo czekanie na wizytę jak Ty jeszcze 40min leczysz zęby innemu pacjentowi jest chamskie. polecałem Cię moim znajomym 100 % wróciło do mnie z tekstem kogoś ty mi polecił. część z nich ma niewyleczone zęby bo się spłukali dochodząc do połowy procesu leczenia. Słuchaj w rok zostawiłem u Ciebie prawie 10000zł dziesięć tyś zł. Stać mnie to sobie pozwalam ale szczerze Ci powiem Strasznie drogo.

Ceny nie z tej ziemi !!! Niepunktualny, pracuje sam.

Ceny nie z tej ziemi !!!
Niepunktualny, pracuje sam.