lekarz Paweł Bracik

Lekarz rodzinny

Uwielbiam Dr Pawła Bracika! Jest świetnym lekarzem - z powołania! Za każdym razem gdy do niego przychodzę, jest miły, zabawny, szczery. Wiadomo, każdemu zdarzają się gorsze dni. Czasem jest zmęczony, czasem źle się czuje. To tylko człowiek! Można z Nim porozmawiać o wszystkim, na każdy temat! Polecam z całego serca! Nigdy nie zamieniłabym go na innego lekarza! Pozdrawiam! M :)

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Zawsze kompetentny, zawsze stara się pomóc pacjentowi.

z czystym sumieniem polecam tego lekarza jest po prostu profesjonalistą , lecz niestety ci ęzko jest się do dniego dostać o czym to świadczy???

moim zdaniem jest ok , posiada spore doswiadczenie i stawia trafne diagnozy niczego nie bagatelizuje , opiera sie na zleconych badaniach a nie domyslach , leczenie skuteczne , mila atmosfera i bardzo dobre podejscie do pacjeta , widac zaangazowanie . duzy plus dla tego pana :)

****** nie lekarz, taka jest moja opinia , ale myślę, że nie tylko moja.

****** nie lekarz, taka jest moja opinia , ale myślę, że nie tylko moja.