lekarz Paweł  Brudkiewiczlekarz Paweł  Brudkiewicz - zdjęcie profilowe

lekarz Paweł Brudkiewicz

Psychiatra

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta. Pacjentów przyjmuje w Centrum Dobrej Terapii w Krakowie. W swojej pracy opiera się na wynikach wiarygodnych badań naukowych i dużym własnym doświadczeniu klinicznym, w połączeniu z indywidualnym, empatycznym podejściem do pacjentów. Jego zainteresowania kliniczne obejmują m.in.: medycynę snu (bezsenność i inne zaburzenia snu), zaburzenia afektywne (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), lękowe (nerwice), zaburzenia osobowości, ADHD u dorosłych, psychofarmakologię, psychoedukację.

Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi - zgłosiłem się do niego z oporna depresją, czy dystymią, bo różnie mi rozpoznawano, już myślałem, że jestem skazany na ciągłego doła i problemy w życiu, doktor potwierdził depresję, ale równocześnie okazało się, że od dziecka mam problemy z koncentracją i po dokłądnym badaniu pan doktor rozpoznał u mnie ADHD. Początkowo byłem w szoku, bo myślałem, że to problem "niegrzecznych dzieci", a ja jestem dorosły. Ale doktor mi wszystko wytłumaczył i przekonał do próby nowego leczenia. No i kolejny szok, ale pozytywny - po otrzymaniu zypełnie innych leków mój stan radykalnie się zmienił - nie dość, że depresja ustąpiła, to stałem się zdolny do wykonywania zadań jakie zawsze mnie przerastały, radzę sobie w pracy, w domu lepsza atmosfera, i tylko trochę mi żal tych lat straconych. Ludzie! ADHD u dorosłych istnieje i można to leczyć!

Dr Brudkiewicz wyleczył mnie poważnej bezsenności. Terapia nawet nie trwała specjalnie długo, za to okazała się skuteczna. Szczerze polecam!

Miałem terapię u pana Brudkiewicza wziązaną z moją bezsennością. Po kilku spotkaniach zacząłem lepiej sypiać, a teraz nie mam już problemów z nieprzespanymi nocami. Rzeczowy, uprzejmy i wart polecenia psychiatra!

Jakiś czas temu leczyłam się u pana Pawła na depresję. Muszę przyznać, że dr Brudkiewicz jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Nie miałam do niego żadnych zastrzeżeń - zawsze jak potrzebowałam dodatkowej konsultacji (bo akurat miałam słabszy dzień) był dla mnie dostępny. Nigdy nie miałam wrażenia, że podchodzi do pacjetna "na odczep się". Poza tym pan Brudkiewicz dobrał mi świetne leki, dzięki którym stanęłam na nogi. Teraz, po zakończeniu terapii, cały czas czuję się dobrze. Polecam!