dr n. med. Paweł Bruzgielewicz

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz i bardzo grzeczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naprawdę polecam ,,wszystko zrozumiałe dla pacjenta,,konkretny i miły lekarz warty polecenia,,wie co robi i słucha pacjenta,, nie lekceważy dolegliwości ,,polecam

Zdecydowanie polecam kompetencje doktora Bruzgielewicza. Mila obsluga, pelne wytlumaczenie w prosty i zrozumialy sposob dla pacjenta.

Znakomity, kompetentny lekarz. Sympatyczny, uprzejmy, poświęcający pacjentowi dużo czasu.