dr n. med. Paweł Bruzgielewicz

Kardiolog

Gorąco polecam! Wspaniałe podejście do pacjenta, jak również do bliskich pacjenta. Uważnie słucha wszystko to co pacjent mówi, niczego nie lekceważy, dokładnie tłumaczy zalecenia.

Pan Doktor jest bardzo kompetentny,a przy tym uprzejmy i grzeczny. I co najważniejsze z wielkim szacunkiem podchodzi do pacjenta.

Nic nie powiedział na temat stanu zdrowia. Zlekcewazyl przyczyny wizyty. Brak empatii i brak jakiegokolwiek zrozumienia

Bardzo dobry lekarz i bardzo grzeczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naprawdę polecam ,,wszystko zrozumiałe dla pacjenta,,konkretny i miły lekarz warty polecenia,,wie co robi i słucha pacjenta,, nie lekceważy dolegliwości ,,polecam

Zdecydowanie polecam kompetencje doktora Bruzgielewicza. Mila obsluga, pelne wytlumaczenie w prosty i zrozumialy sposob dla pacjenta.

Znakomity, kompetentny lekarz. Sympatyczny, uprzejmy, poświęcający pacjentowi dużo czasu.