Paweł Brygman

Urolog

Pan Brygman owszem jest specjalistą zna się na swojej pracy ale co do papierkowych spraw to zero zwodzi ,kłamie i nie dotrzymuje słowa, prosiłem o wypisanie mi druku OL-9 potrzebne do ZUS to powiedział że nie ma obowiązku wypisywania papierków i mnie zwodzi od miesiąca jest niewiarygodny lekarzem

lipiec 2015r wizyta miła i przyjemna w porównaniu z innymi lekarzami. Porada fachowa. zabieg typu cewnik bez bólu i stresu polecam ++++++++++++++++++++++++++++++

polecam ++++++++++++++++++++++++++++++

Polecam tego lekarza zwłaszcza osobom wstydliwym, jest kulturalny, taktowny, ma też poczucie humoru.

Bardzo miły i sympatyczny człowiek.Fachowa porada i wskazówki do dalszego postępowania.

bardzo kompetentny, nie naciąg na zbędne koszty, bez problemu wypisuje skierowania do szpitala

Swietny fachowiec w specjalności urologia

Swietny fachowiec w specjalności urologia

super lekarz nie potrzebuje komentarza operował mojego tatę na prostatę wystarczyło że dzień wcześniej poszłam i poprosiłam żeby to on operował bardzo miły i przystępny lekarz dodam jeszcze że zapowiadało sie na komplikacje typu samoistne oddawanie moczu ale skończyło się dobrze