bardzo dokładny i kompetentny lekarz ma dobre podejście do dzieci samo badanie usg serca trwało ok25 minut pan doktor dokładnie obejrzał serce tętnice brzuszną zastawki w szyi dziecka(opowiadał i pokazywał dziecku co widzi)

Lekarz kompetentny. Zdiagnozował trafnie wadę serca u mojego dziecka. Cierpliwy i spokojny - jasno tłumaczy rodzicom wynik badania. Wprowadza atmosferę spokoju, dzięki czemu moja córka nie bała się badania i pozwoliła na jego spokojne przeprowadzenie. Lekarz godny polecenia!

Niesamowity lekarz! Bardzo miły i uprzejmy. Tłumaczy badanie, diagnozę oraz leczenie. Wprowadził bardzo spokojną atmosferę podczas badania. Mój zazwyczaj wiercący się 15-miesięczny synek dał sobie spokojnie przeprowadzić USG. Polecam! To jest lekarz dziecięcy z powołania :)