lekarz Paweł Buraczyński

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Dotychczas nie spotkałam takiego lekarza, jest bardzo kompetentny, miły, serdeczny. Wszystko wytłumaczy, jest cierpliwy. Nie wiem jak to robi, że ma czas i cierpliwość dla każdego pacjenta. Jest w kontakcie z pacjentem, zawsze o wszystko można go spytać. Panie doktorze bardzo dziękuję, że zajął się Pan moim mężem Henrykiem i że dzięki Panu może być leczony lekami nowej generacji

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Dotychczas nie spotkałam takiego lekarza,

Byłam u Pana Doktora z mamą tydzień temu w Lublinie w przychodni na ulicy Chodźki. Pan Doktor dokładnie opisał mi, na czym polega moja choroba, przepisał również lek. Przedstawił również inne metody leczenia, gdyby farmakologia zawiodła. Pan Doktor poświęca pacjentowi dość czasu na wizycie, nie tak aby kogoś zbyć jak najszybciej. Jest przy tym bardzo miły, na wszystkie pytania udzieli fachowej odpowiedzi. Jeśli ktoś zastanawia się nad wizytą u niego, można śmiało iść. Polecam serdecznie.

Bardzo kompetentny,sympatyczny młody lekarz.Właściwe podejście do pacjenta.Godny polecenia.Poświęca odpowiednią ilość czasu na chorego.