lekarz Paweł Chludziński

Psychiatra

Poprzednia negatywna opinia dotyczyła lekarza o innym imieniu i o innej specjalizacji. Za błąd uprzejmie przepraszam. U Pana Pawła nigdy nie bylem.

Usmiechniety profesjonalny opinie w internecie pewnie sam wypełniał i tworzył konta z wrocławia do małej miesciny uciekł mój przyjaciel poznał sie na tym specjaliscie przestrzegam przed wizerunkiem i historią super specjalisty bo to kłamstwa i wymysł samego lekarza brak uczuć i zrozumienia rozmowy pacjenta liczy sie jedna zasada jak pacjent spi to zdrowy rodzina zadowolona nie jedno ludzkie istnienie pewnie zmarnował z uśmiechem na ustach i beskarnoscia po kilku wizytach można zauważyc ze wogóle nie słucha tylko sie kieruje super zasadą wyżej wymienioną i swiecie przekonany że jest beskarny wspaniały PS wirtualny wizerunek plus brak uczuć cheć władzy prawie doprowadził znajomego do ruiny wiec postaram sie opisywać super specjaliste na portalach które powinny leczyc ludzi żetelnie i szczegółowo a ten człowiek nie jedną osobe w swojej karierze doprowadził i zniszczył z uśmiechem na twarzy

Lekarz spełnił moje oczekiwania. Interesuje się problemami pacjenta.

Lekarz spełnił moje oczekiwania. Interesuje się problemami pacjenta.

Jest to człowiek któremu udało się wyprowadzić mnie z naprawdę trudnego stanu, pełen chęci i poświęcenia. Uważnie słucha pacjenta. Naprawdę polecam. K.

K.

Lecze sie od 3 lat bardzo dobry i rzeczowy lekarz polecam ,ma bardzo dobre podejscie do pacjeta

bardzo sympatyczny doktor, w czasie wizyty zapomina się o całym stresie, polecam!!!!!