Jest super, nic dodać nic ująć. A co najważniejsze - skuteczny i na wszytko znajdzie radę. Profesjonalista godny polecenia!

Profesjonalista godny polecenia!

Polecam terapię u pana Pawła, zwłaszcza osobom, które dużo pracują przy komputerze. Oprócz specjalistycznego zabiegu udzielił mi też rad, w jaki sposób przez proste ćwiczenia mogę uniknąć bólu nadgarstka. To kompetentny i ostrożny fizjoterapeuta, nie zrobi krzywdy, a na pewno pomoże. Jego wiedza i podejście do pacjenta wzbudzają zaufanie.

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam spokój bez bólu i z pełna swobodą ruchu. Na dodatek pan Paweł zaangazował się także w pomoc zupełnie bezinteresownie i zmusił lekarzy do zajęcia się mną, gdy wylądowałam w szpitalu z powodu urazu i lekarze kompletnie mnie olali, ryzykując niedowład nogi.

polecam. Poświęca czas pacjentowi nie "patrząc na zegarek". RZeczowo wyjasnil mi dlaczego od lat pojawia się u mnie ten sam problem.

Wyleczył mnie z bóli kręgosłupa i kolana

Wyleczył mnie z bóli kręgosłupa i kolana

Przede wszystkim skuteczność i kompetencja! Jasno i klarownie wytłumaczył w czym tkwi mój problem (stara, odnawiająca się kontuzja ręki) a następnie zaproponował leczenie.