lekarz Paweł Dąbrowskilekarz Paweł Dąbrowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lekarz Paweł Dąbrowski

Chirurg Paweł Dąbrowski

Chirurg Paweł Dąbrowski

Ukończył studia medyczne w 1986 roku i specjalizuje się w chirurgii ogólnej. Dyplom specjalizacji uzyskał w 1989 roku

Dwunastoletnia praktyka w zakresie chirurgii ogólnej brzucha i endokrynologicznej w Szpitalu Bielańskim.
Jedenastoletnie doświadczenie w zakresie poradnictwa w chirurgii ogólnej w przychodniach na Żoliborzu i Woli

Tata od kilkudziesięciu lat ma ranę na stopie i nodze!wielu lekarzy rozkładało ręce ..bo, rana nie goiła się( problemy naczyniowe). Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Doktora sprawiły, że po kilku miesiącach znów zaczęła rosnąć skóra. A tata odzyskał szansę na normalne funkcjonowanie. Pan Doktor otacza opieką, to nie tylko wybitny chirurg, specjalista ale lekarz, który posiada kompleksowe podejście do pacjenta! do tego wspaniały, pełen empatii człowiek.

Miałam drobny zabieg wycięcia włókniaków z twarzy. Zabieg był krótki, bezbolesny i profesjonalny. Doktor był bardzo miły i uprzejmy.

Wspaniałe podejście do pacjenta i fachowa pomoc. Bardzo dokładnie wykonuje badania i nie myli się w diagnozie. Chociaż jestem bardzo wymagającą pacjentką, to doktor w 100% spełnia moje oczekiwania. Jestem dopiero po pierwszym zabiegu, ale już szykuję sie do kolejnych i w ogóle się nie boję. Zanim wybrałam się do specjalisty oczywiście naczytałam się różnego rodzaju "mądrości" na forach internetowych i próbowałam zabłysnąć swoją wiedzą na pierwszej wizycie. Skompromitowałam sie na cąłej linii, a pan doktor szybko przywołał mnie do porządku. Można powiedzieć: nieuprzejmy, ale nic bardziej mylnego - to fachowiec. Moja rada jest taka: nie uprawiajmy samoleczenia, którego tak nauczyliśmy się z internetu, a zaufajmy specjalistom. Zaoszczędzimy sobie dużo stresu i rozczarowań.
Polecam tego lekarza!
Ania

Lekarz o wysokim poziomie kultury osobistej. Odpowie na każde pytanie pacjenta. Miałam wyk. drobny zabieg chirurgiczny-polecam.