Najlepszy lekarz bardzo pomocny .Prawdziwy lekarz z sercem:)Zawsze pogodny co pomaga w walce ze strachem:),Pozdrawiam

Ten człowiek jest wspaniały bardzo dobrze i szybko zdiagnozował i wyleczył u mnie chorobe bardzo dziękuje Panie Doktorze

najlepszy lekarz z jakim spotkałam się w swoim życiu a żyję 50 lat, super lekarz polecam go wszystkim , oddany, zaangażowany, troskliwy, los pacjeta nie jest mu obojętny - bardzo zależy mu na pacjęcie, jego zdrowiu, pochopnie nie stawia diagnozy , starannie i wnikliwie bada pacjeta, i dopiero diagnozuje. Wspaniały

Wspaniały lekarz i człowiek wielkiego formatu, potrafiący słuchać i wczuć się w potrzeby pacjenta. Niezwykle sympatyczny i pogodny, potrafi dodać otuchy, wyjaśnić skomplikowane kwestie leczenia w sposób jasny i przystępny, zawsze znajdujący czas na chwilę rozmowy i udzielenie rady. Ogromna wiedza i talent, profesjonalizm najwyższej klasy, co w połączeniu z cechami osobowości sprawia, że jest wzorem lekarza. Zawdzięczam Mu nie tylko życie, ale także i to, że umiem z optymizmem patrzeć przyszłość. Dziękuję, Doktorze.