Paweł DoboszPaweł Dobosz - zdjęcie profilowe

Paweł Dobosz

Pan Paweł Dobosz wspaniały fachowiec, rzeczowy, ciepły człowiek, wskazuje konkrety i dalszy tok leczenia, tłumaczy w prosty zrozumiały sposób, jest profesjonalistą. Widać, że ma bardzo dużą wiedzę. Bardzo empatyczny, a zarazem skromny, oby więcej takich lekarzy stomatologów. Pozdrawiam Krystyna.

Pan P.Dobosz jest nie tylko ekspertem jeśli chodzi o implanty zębów ale również przemiłym człowiekiem. Przedstawił mi plan leczenia wraz z kosztami, dał sporo czasu do namysłu bez żadnej presji po czym profesjonalnie wszczepił implant (szybko i zupełnie bezboleśnie). Ceny bardzo przystępne. Napewno do niego wrócę. Bardzo polecam.

wyjątkowo kompetentny, życzliwy i uprzejmy

wyjątkowo kompetentny, życzliwy i uprzejmy

Polecam. Jestem w trakcie leczenia i jestem bardzo zadowolony. Pan doktor Paweł Dobosz to perfekcjonista. Bardzo dokładny i staranny. Wszystkie swoje działania tłumaczy. Okropnie bałem się bólu - ale ani razu go nie odczułem. W jednej z opinii padły słowa, że namawia na nowinki. Zgadza się - prezentuje całe spektrum dostepnych metod leczenia oraz ich koszt. I bardzo dobrze - ja nie muszę sie na tym znać - Pan doktor, tak - widać, że ma dużą wiedzę na temat tego jakie metody leczenia są aktualnie stosowane na świecie - i potrafi je stosować. Jeszcze raz gorąco polecam.

jestem w trakcie leczenia, owszem koszt jest duży ale jestem bardzo zadowolona (jak narazie)

Pan dr Pawel Dobosz instalowal implanta do wkladu, ktory zostal wczesniej zainstalowany przez innego stomatologa. Jestem bardzo zadowolony z serwisu i zdecydowanie polecam. Pan dr Pawel Dobosz przedstawil mi wszystkie opcje i koszty z tym zwiazane, polecil ktora w moim wypadku bedzie najlepsza i do dzis nikt nie jest w stanie powiedziec ktory to byl zab. Cala procedura zostala mi przedstawiona na samym poczatku, zalety i ryzyko z tym zwiazane, co pozwolilo mi latwiej zdecydowac sie na wybrana opcje. Zdecydowanie polecam. Krzysztof Szczupak

Krzysztof Szczupak

mialam szczescie z doktorem doboszem. Zalozyl licowki bez niszczenia zebow. jestem bardzo zadowolona.

gosc jest typem gaduly-czarodzieja, namawia na supernowinki za wysoka cene, czy tak ma wygladac wspolczesna stomatologia. nie polecam tego stomatologa

gosc jest typem gaduly-czarodzieja,

Bardzo dobry lekarz..zaangazowanie,cierpliwosc,komunikatywnosc polecam leczy rewelacyjnie,dokladnie,bardzo sie stara.