dr n. med. Paweł Dobosz

Laryngolog

Fantastyczny lekarz !! Świetnie zajął się moim Tatą, który miał guza na nerwie twarzowym. Zrobił świetną robotę, blizna jest naprawdę nieduża, wszystko dobrze się goi. Pan Doktor ma świetne podejście do pacjentów, liczy się dla niego przede wszystkim człowiek. Interesuje się pacjentem nawet długo po tym jak wyjdzie on ze szpitala po zabiegu. Naprawdę polecam !

Kochany lekarz!!! Jako jedyny powiedział co mi jest, a po lekarstwach które mi przepisał poprawiło mi się w zasadzie od razu. Widać, że ma olbrzymią wiedzę. Przy tym ma ogromne poczucie humoru i jest życzliwy i uśmiechnięty.

Bardzo dobry specjalista profesjonalne podejście do pacjenta godny polecenia specjalista!