lekarz Paweł Domański

Internista, Diabetolog, Endokrynolog

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą, leczę się u niego już kilka lat. Zawsze służy radą i pomocą. Cały czas pod telefonem.

Cały czas pod telefonem.

Jeden z najlepszych specjalistów w Sanoku. Bardzo duża wiedza medyczna i fajne podejście do pacjenta. Lekarz jest bardzo miły i ma wysoką kulturę osobistą, oby więcej takich lekarzy. Polecam !

Pan Paweł Domański jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie. Dodatkowo odznacza się pogodem ducha i uprzejmością. Godny polecenia.

Wizyta trwała ok min a ja z gorączka od 4 dni. Diagnoza z kapelusza i antybiotyk. Zaglądnąć do gardła ale przy świetle które jest w gabinecie to język ciężko zobaczyć a nie naloty na gardle.