dr n. med. Paweł Domosławski

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Wdzięczny jestem Panie Doktorze za pomyślną operację. Złote ręce zrobiły cuda. Jacyś obłudnicy oskarżają Pana. życzę wygranej. Na pewno w tym dopomogę.

Bardzo dobry lekarz i świetny fachowiec.Po wstępnej z nim rozmowie nabrałam zaufania i uwierzyłam że zabieg się powiedzie.Jak na chirurga jest uprzejmy, rzeczowy, wyjaśnia co się dzieje i w jaki sposób będzie przebiegać operacja.Polecam z czystym sumieniem. spaniały lekarz, fachowiec. Operował mi tarczycę, wszystko się udała a opieka nad pacjentami pana doktora P.Domosławskiego jest wspaniała .Takich lekarzy nam potrzeba .Pozdrawiam Bożena K z Bogatyni

Jestem po operacji tarczycy. Pan Doktor to doskonały fachowiec, cierpliwy, troskliwy. Przed operacją wszystko wytłumaczył, teraz, kiedy chodze do Niego na konsultacje, takż mogę liczyć na profesjonalizm i świetne podejście. Szczerze polecam!! :)

Jestem 5 lat po operacji nadnercza. trafiłem do portalu przypadkowo. Z wielkim szacunkiem i wdzięcznością wspominam p. Doktora Mimo ,że bez rekomendacji i poleceń trafiłem drogą "służbową" dbał o mnie i innych pacjentów z pełnym zaangażowaniem Najprawdopodobniej uratował mi życie. A blizna ok 12 cm. świetnie "zacerowana" prawie niewidoczna.Wdzięczy pacjent.

Bardzo dobry lekarz i świetny fachowiec, a tego się przecież oczekuje. Jeśli się ktoś chce długich rozmów, poświęcenia czasu i uwagi, to chyba pomylił lekarzy - to do psychoterapeuty trzeba się udać :) Jak na chirurga jest uprzejmy, rzeczowy, wyjaśnia co się dzieje i w jaki sposób będzie przebiegać operacja - czyli to co trzeba wiedzieć, pacjent wie :) Polecam z czystym sumieniem.

Pan doktor, to uprzejmy, kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z wizyty jestem całkowicie zadowolona i na pewno poleca ć będę znajomym.

Swietny lekarz, wzbudza niesamowite zaufanie. Ma dobrą rękę i opinię swietnego operatora. Tyle słyszałam leżąc u Niego w Szpitalu. Operował mi laparoskopowo nadnercze, kilka małych dziurek w brzuchu zamiast potężnego cięcia przez pół brzucha. Po wstępnej z nim rozmowie nabrałam zaufania i uwierzyłam że zabieg się powiedzie. Gorąco polecam

Byłam kilka lat temu operowaną przez doktora.Uratował mi życie i zdrowie.Same superlatywy ogólnie mowiąc.Polecam z całego serca.

Doskonały fachowiec godny zaufania. Ma pewną, dobrą rękę. Konkretny w kontaktach i działaniu. Polecam. Po usunięciu wola tarczycy odżyłem na nowo.

Wspaniały lekarz, fachowiec. Operował mi tarczycę, blizna maciupka. Przemiły, z poczuciem humoru. Konkretny. Naj,naj, wspaniały:))