dr n. med. Paweł Domosławskidr n. med. Paweł Domosławski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Domosławski

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Dr hab. med. Paweł Domosławski
jest doktorem habilitowanym nauk medycznych, specjalistą chirurgiem.
Podejmuje się leczenia wielu schorzeń chirurgicznych dotyczących pełnego ...

Dr hab. med. Paweł Domosławski
jest doktorem habilitowanym nauk medycznych, specjalistą chirurgiem.
Podejmuje się leczenia wielu schorzeń chirurgicznych dotyczących pełnego zakresu chirurgii ogólnej, a szczególnie chirurgii endokrynologicznej.
Posiada ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe.
Jest pracownikiem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Pełni ważne funkcje nie tylko na Uczelni, ale też i w ogólnie szeroko rozumianym świecie lekarskim.
Jest Konsultantem Wojewódzkim dla Dolnego ...

Witam. Pan doktor Paweł Domosławski jest wspaniałym lekarzem endokrynologiem i chirurgiem. Przeprowadzil u mnie niecały miesiąc temu operacje usuniecia tarczycy. Przed zabiegiem przeprowadził dokładny wywiad i opowiedział o przebiegu operacji. Jako nauczyciel bałam się że stracę głos, że mogą być jakieś komplikacje. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Cięcie i rana są naprawdę mało widoczne. Już kilka dni po prawie zapomniałam że miałam operacje, że strach był taki wielki. PAN doktor jest niezwykle kompetentny , profesjonalny i ludzki . Dziękuję bardzo i polecam z całego serca.Oby więcej było takich lekarzy.

Znakomity lekarz.Godny polecenia.Kompetencja, starannosc badania , kultura osobista, opanowanie i kompleksowe leczenie pacjenta

Świetny lekarz, genialny chirurg. Przeprowadził koncertowo trudną operację tarczycy. Głos jak dzwon. Blizna malutka. Pan doktor rzeczowy, konkretny, wszystko cierpliwie tłumaczy, interesuje się swoimi pacjentami również po operacji. Absolutnie godny zaufania.

To niezwykły człowiek-w sposób bardzo zdecydowany i błyskawiczny podjął się wykonania nie cierpiącej zwłoki operacji usunięcia wola guzowatego zamostkowego Tarczycy. Zainteresowany pacjentem do dnia dzisiejszego,empatyczny. Traktowanie pacjenta z wielką powagą i zainteresowaniem -to atrybut zastrzeżony tylko dla tego Pana Doktora.Serdecznie dziękuję ,że Pan jest inny od innych.Polecam w 100% - Grzegorz Stefanko

Pan Doktor operował mnie 3 dni temu z pełną świadomością mogę potwierdzić wszystkie te wspaniałe opinie na jego temat pełen profesjonalizm z jego strony , oby więcej było takich lekarzy jak on.

Dobry człowiek,wspaniały lekarz,specjalista na najwyższym poziomie.Operacja tarczycy 13 lat wstecz udana,wspominam doktora ciepło i bardzo dobrze.Obecnie dr operował moją koleżankę.Potwierdza moją opinie.Bo obecnie lekarz głównie kojarzy się z wyniosłością,niedostępnością a dr Domasławski jest zaprzeczeniem tych opinii.

Wdzięczny jestem Panie Doktorze za pomyślną operację. Złote ręce zrobiły cuda. Jacyś obłudnicy oskarżają Pana. życzę wygranej. Na pewno w tym dopomogę.

Jestem po operacji tarczycy. Pan Doktor to doskonały fachowiec, cierpliwy, troskliwy. Przed operacją wszystko wytłumaczył, teraz, kiedy chodze do Niego na konsultacje, takż mogę liczyć na profesjonalizm i świetne podejście. Szczerze polecam!! :)

Pan doktor, to uprzejmy, kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z wizyty jestem całkowicie zadowolona i na pewno poleca ć będę znajomym.

Z przykrością muszę stwierdzić,że nie mam dobrego zdania o Panu doktorze.Żałuję,że wogóle poszłam do niego na wizytę,podejście do problemu zdrowotnego nieprofesjonalne. Czy lekarz wykonuje biopsję bez badania USG i na dodatek pobrany materiał,zamiast wysłać do badania histopatplogicznego wyrzuca przy pacjencie do kosza na śmieci?!