Pana Doktora znam od tzw. ciężkich przypadków. Ekstrakcje ósemek, szóstek czy zębów w reinkluzji to dla Dr Drozda PESTKA. Nie jestem jego stałą pacjentką, a jednak P. dr potrafi zajać się mną i moja rodziną jak byśmy byli jego stałymi pacjentami. Kiedy spanikowana przyszłam z 10- letnią córką na konsultację stomatologiczną, bo nie wiedziałam co mam robić z zapadajacym się zębem w reinkluzji, P. dr bardzo miło nas przyjął, dodam- pomiędzy pacjentami, poświęcił nam tyle czasu ile było trzeba i wszystko to za przysłowiowe DZIĘKUJĘ. Naprawdę miło. Dodam, że konsultowałam ekstrakcję tego zęba w innych miejsch, ale niestety wszyscy wymiękli- widząc małe dziecko z prawdopodobnym kościozrostem i połączeniem z zatoką. Doktora Drozda to nie wystraszyło. Ekstakcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a córka nawet nie zauważyła, że już po wszystkim, zeszła z fotela z uśmiechem, a ja po raz kolejny przekonałam się, że nie ma lepszego specjalisty od P. Drozda.
Dziękuję jeszcze raz Panie Doktorze za spokojne święta, życząc zdrowia i wdzięcznych pacjentów.

Pozytywne podejście do pacjenta oraz pełen profesjonalizm! Nie dość, że Doktor ma wielką wiedzę stomatologiczną, to jeszcze życiową :) Wraz z Panią Asystentką tworzą cudowną, przyjazną atmosferę z ogromną dozą humoru. Polecam każdemu - naprawdę nie ma się co stresować

Profesjonalne podejście do pacjenta. Asystentka wraz z doktorem, pomimo mojego stresu, potrafili podnieść mnie na duchu. Polecam każdemu kto boi się wizyty u stomatologa. Pełen profesjonalizm!

Nie tak dawno miałam robione leczenie kanałowe u Pana Doktora. Wszystko przebiegło świetnie, także na pewno wrócę do tego gabinetu jak tylko będę potrzebowała interwencji stomatologicznej.

Doskonały gabinet i profesjonalna stomatologia. Pan Doktor potrafi tak leczyć, aby pacjent miał jak najmniej dolegliwości zdrowotnych, a jak najwięcej pozytywnych myśli podczas zabiegu. Ja miałam leczenie kanałowe i muszę przyznać, że minęło ono dość szybko i nadzwyczaj dobrze je zniosłam jako pacjentka.

Swoje zęby pozostawiam pod opieką Pana Pawła od kilku lat i jeszcze się nie zdarzyło, żebym była niezadowolona. Jednym słowem w porządku, polecam.

Świetny stomatolog, jestem stałą pacjentką od kilku lat. Ostatnio miałam zapalenie okostnej (z własnej głupoty) i Pan Doktor zadziałał szybko i skutecznie. Polecam.

Jestem zachwycona tym miejscem. Jako pacjentka czułam się bardzo dobrze zaopiekowana od samego początku zarówno przez obsługę recepcji jak i przez lekarza.

Konkretny i rzeczowy lekarz, a przy tym pełen empatii. Wszystko dokładnie analizuje, perfekcyjnie planuje proces leczenia. Zabiegi bezbolesne, przystępne ceny!

Jestem stałą pacjentką od wielu lat wraz z całą rodziną. Dzieci zawsze zadowolone i uśmiechnięte idą na wizytę. Polecam.