Paweł Dudlik

Robiłam bonding i botoks u Pana Doktora. Bardzo polecam zarówno usługi jak i sam gabinet. Zacznę od bondingu, Pan Doktor wyczarował cudo na moich zniszczonych od zgrzytania i zaciskania , zębach . Jestem bardzo zadowolona , nie myślałam ,że efekt będzie aż tak piekny. Sam botoks został podany w żwacze i czoło , zostało to wykonane w bezbolesny sposób, w innych gabinetach czułam ogromy dyskomfort i ból, a Doktor zrobił to tak ,że nawet nie poczułam - Polecam !!! Jeśli chodzi o Pana Doktora jest to bardzo miły człowiek , ...

Jeśli chodzi o Pana Doktora jest to bardzo miły człowiek , wszystko tłumaczy, jest bardzo spokojny , opanowany , podczas zabiegów dba o dobro pacjenta , pyta czy nic nie boli itd. nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem , przeważnie jest szybko,szybko ,a tutaj bardzo miłe zaskoczenie.
Wiedza jaką posiada Pan Doktor jest na najwyższym poziomie.
Sam gabinet jest bardzo miły i przytulny, nowoczesny i przede wszystkim bardzo czysty .
Polecam z całego serca i dziękuję bardzo!!!

Najlepszy stomatolog , leczymy zęby całą rodziną od 20 lat zawsze doradzić i pomoże .Jeżeli komuś nie podoba się leczenie oraz pobyt w gabinecie to w Luboniu jest dużo stomatologów po co głupie komentarze.

Nie polecam. Bardzo nerwowa osoba, która czasami sprawia wrażenie, że pracuje za karę. Cóż.. Może niską ceną przyciąga, ale lepiej dołożyć parę złotych i być potraktowanym jak pacjent, a nie jak intruz.

Nie polecam, może robi tanio ale jest nie dokładny, nie wiem skad te pozytywne opinie. Ten lekarz w jeden dzień jest w stanie wyleczyć ząb kanałowy. Dostaliście kiedyś jakikolwiek paragon za leczenie usługa dentystyczna?

Leczę się u Pana Doktora od tzw. pierwszego bólu zęba, od kiedy pamiętam. Szłam za nim z jednego miejsca jego pracy do drugiego, teraz chyba czwartego. Pomógł mi nie tylko w sytuacji leczenia zębów, doradził też w innych schorzeniach. To prawda, że są u niego kolejki, ale warto poczekać. Jest wolny rynek i nikt nikogo nie zmusza do leczenia u tego właśnie lekarza. Polecam z całym głębokim przekonaniem. Tyle empatii nigdzie jeszcze, u żadnego lekarza nie otrzymałam. A wielu, niestety... muszę "testować". Oby zdrowie Panu Doktorowi dopisywało jak najdłużej:-)))))))

REWELACYJNY lekarz. Dokładny, delikatny, jeśli ktoś się boi dentysty, polecam z całego serca. Uprzejmy i sympatyczny, w gabinecie zdarzają się częste kolejki, ale to tylko świadczy o tym ilu ma zadowolonych pacjentów. Leczy się u Niego cała moja rodzina i wielu znajomych, wszyscy sa tak samo jak ja zadowoleni. Przykre jest to, ze wielokrotnie spotykam się z aktami chamstwa wśród pacjentów w poczekalni, którzy nie widzą więcej niż czubek własnego nosa i nie rozumieją, że ilość pacjentów jest spowodowana tym, że nie rozumieją, że taka ilość ludzi w kolejce nie bierze się znikąd. Panu Dudlikowi najchętniej zaproponowałabym podniesienie b. atrakcyjnych cen. W kieszeni zostałoby tyle samo, pracy mniej, a i szacunek wśród pacjentów byłby większy, bo odcedziłby tych, którzy doceniają Jego ciężką pracę od tych, którzy są obrażeni, że musieli poczekać, ale przychodzą, bo wiedzą, ze zapłacą mniej niż gdzieś gdzie przyjmą ich z kawką i honorami a potem wypisują głupoty i oszczercze komentarze na portalach z opiniami o lekarzach.
Panie Pawle, proszę się nie dawać prowokować i robić swoją cudowną robotę, bo naprawdę jest Pan niezastąpiony!

tanio i kiepsko plomby wypadaja,ząb wyleczony po jednym dniu bul nie do wytrzymania pojechałam do innego stomatologa okazało sie ze ząb został zle wyczyszczony lepiej troche dołozyc a miec dobrze zrobione nie sympatyczny lekarz

czyszczenie zęba znieczulenie plus lekarstwo

czyszczenie zęba znieczulenie plus lekarstwo

wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Zawsze mówi co robi z zębem.podejście do pacjenta super.