lekarz Paweł Dutkiewicz

Pan doktor operował mi kamienie żółciowe. To dobry chirurg, warty polecenia. Operował mnie na ostrym dyżurze, trafiłem z atakiem woreczka. Operacja i pobyt w Oddziale profesjonalny. Potem byłem leczony w poradni u Pana doktora, rana ładnie się zagoiła. Mogę polecić tego chirurga.

Byłem u tego chirurga w poradni, strasznie długa kolejka i dużo ludzi było zapisanych ale warto było czekać. Kompetentny, rzeczowy, godny polecenia, skierował mnie na operację i potem operował na Oddziale. Jestem zadowolony że na niego trafiłem, to dobry chirurg.

Pan Paweł pomagał mi kilka razy. Diagnoza postawiona wzorowo za każdym razem i leczenie trafione w dziesiątkę. Człowiek godny polecenia

Torbiel pilonidalna. Metoda operacji Bascom ll. Oby się nie wypalił zawodowo bo takich dobrych lekarzy jest mało. Wytłumaczy opowie o chorobie, opowie jak się leczy i co będzie robił.

Doktor operował mi kamienie pęcherzyka żółciowego, miałam operację laparoskopową i jestem bardzo zadowolona. Polecam i dziękuje całemu personelowi, wszyscy byli bardzo mili. Wspaniałe Panie Pięlęgniarki, a Pan Doktor to dobry lekarz godny polecenia. Dziękuję za opiekę. Ania W.

Wciąż poszukujesz " Wołomin"?

Specjalistyczne Centrum Medyczne Flebo

AGADENT Poradnia Stomatologiczna
gen. Tadeusza Pełczyńskiego 32A/2
Przychodnia Stomatologiczna
Esperanto 12
Lecznica Specjalistyczna Pio-Dent S.C.
ul. Warszawska 15/F/G
05-200 Wołomin
Lecznica Specjalistyczna Pio-Dent S.C.
ul. Warszawska 15/F/G