Lekarze Wołomin

Proktolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Flebo
Wysockiego 22
05-200 Wołomin

Uratował mi życie, chyba Bóg <3 prowadził jego ręce... 14 dni w śpiączce chociaż obudziłem się chyba po 10dniach jak miałem szwy zdejmowane z brzucha i coś stłukło się.( Bóg z Bożą rodziną o tym wie - obudził mnie w dobrym momencie). Miałem być warzywem, a funkconuje normalnie tylko energi nie jest dużo i podłączam sie na ok 16-17H. Pozdrawiam Michał.
Opinia dodana przez: MICHAŁ

Wojciech Laskowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

REJAMED
Reja 17
05-200 Wołomin

Pan doktor prowadzi moja trzecia ciąże. Jednym słowem wzór do naśladowania dla innych ginekologów. Nie spotkałam jeszcze drugiego takiego lekarza.
{'id': 31319, 'name': u'Wo\u0142omin'} Terapeuta
                                       mgr Monika Chrapińska-Krupa

mgr Monika Chrapińska-Krupa

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

SPOKÓJ W GŁOWIE - Wołomin
Miła 3, 05-200 Wołomin
Wołomin

Kiedyś uczęszczałem z dzieckiem do tej pani. Po roku od spotkań mogę szczerze powiedzieć, że spotkania były bardzo wartościowe, a wskazówki do dzisiaj stosujemy. Dziękuję. To najlepszy specjalista do jakiego trafiłem!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Miłosz Lechowicz

Szpital Powiatowy
Wołomin

Polecam tego lekarza!! Jest zaangażowany, zainteresowany dzieckiem, nie liczy czasu, tłumaczy zarówno chorobę jak i metody leczenia. Nie traktuje pacjentów automatycznie, ze wszyscy po kolei wychodzą z tymi samymi lekami, bada naprawdę!!! Żałuje, ze tak rzadko przyjmuje w Warszawie.

lekarz Paweł Gogol

Neurolog

Wołomin

Ponad rok temu byłam na pierwszej wizycie, przez wiele lat walczyłam w bólem kolana po nieudanej artroskopii, rehabilitacje oraz zastrzyki z kwasu hialuronowego przestały działać. Dr Paweł Gogol bardzo profesjonalnie i kompleksowo podszedł do mojego problemu, w bardzo miłej atmosferze wyjaśnił wszystko i zaproponował leczenie. Minął ponad rok a kolano nie boli. Na początku bieżącego roku zaczęłam mieć problem z kręgosłupem szyjnym, byłam zmęczona bólem, zwróciłam się do dr Pawła ...
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Sławomir Tymiński

Wołomin

Każda wizyta u TEGO lekarza nastawia pacjenta optymistycznie do życia. Polecam serdecznie: bardzo kompetentny, nadzwyczaj miły i uprzejmy, wiedzą i podejściem do pacjenta budzi pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: mzet35

lekarz Jarosław Leś

Anestezjolog

Krucza 2 D
05-200 Wołomin

Lekarz godny polecenia. Cierpliwie wszystko tłumaczy.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Nie boję się z nim poddać zabiegowi.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marta Burbul

Wołomin

LEKARZ WIDZĄCY PACJENTA PODMIOTOWO - NIE JAKO PRZYPADEK CHOROBOWY. Do mojego problemu - poluzowanie trzpienia endoprotezy biodra - Pani Doktor podeszła z pełnym zaangażowaniem aż do ustąpienia problemu. Serdecznie dziękuję PANI DOKTOR!!!!!
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Grzegorz Dmitruk

adsad
Wiejska 5 lok. 1
05-200 Wołomin

Gorąco polecam. Pan doktor wykonuje swoją pracę z pasją , zaangażowaniem, udziela pełnej informacji. To dziwne , ale idę do gabinetu bez stresu. Stan uzębienia mam trudny i dzięki Panu doktorowi jeszcze je mam. Mam pełne zaufanie do sposobu leczenia a doświadczenie w tej mierze mam duże Na razie do gabinetu mam tylko 20 km, ale za takim fachowym podejściem warto jeździć 50
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Daniel Baczyński

Internista, Nefrolog

NZOZ Centrum Dializ Fresenius Nephrocare
ulica Wileńska 51B
05-200 Wołomin

Wyjątkowy, profesjonalny, empatyczny, wspaniały lekarz. Pan Doktor bardzo wnikliwie analizuje wszystkie wyniki.
Opinia dodana przez: adam

lek. med. Paweł Przesmycki

Internista, Lekarz rodzinny

SZZOZ Szpital Powiatowy w Wołominie
ulica Gdyńska 1/3
05-200 Wołomin

Pierwszy lekarz, którego w życiu spotkałam, który zasługuje na miano lekarza, bo reszta nigdy w życiu, w niczym mi nie pomogła. Człowiek myślący, potrafiący traktować organizm holistycznie, doszukuje się przyczyn choroby, robi badania, ma pojęcie o diecie i witaminach, nie przepisuje silne leki jak cukierki w celu zarobku- wręcz przeciwnie, zawsze analizuje taką konieczność. Jedyny lekarz, z którym lubię rozmawiać, który ma szersze pole widzenia i wyobrażenie o chorobach, potrafiący ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Anna Godula

Stomatolog, Ortodonta

MARVIT
ulica Kościelna 38
05-200 Wołomin

Bardzo polecam Panią Doktor, która mimo mojego wieku, wspaniale wyprostowała mi zęby, gdzie sam nie widziałem szans. To lekarz który wkłada miłość w każdego zęba, naprawdę secjalista od niemożliwości. Poświęciła mi wystarczająco czasu i dzięki wytłumaczeniu wszystkiego cierpliwie czekałem na wynik. warto było. szczerze polecam
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Jakub Zachara

Chirurg ogólny, Ortopeda

Wołomin

Super lekarz. ,fachowiec Bardzo kontaktowy. Bezpośredni . Stawia diagnozę bez owijania w bawełnę. Decyzję pozostawia pacjentowi . Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Aniela

dr Marek Gwóżdż

05-200 Wołomin

Prawdziwy lekarz "z powołania", doskonały fachowiec, jeden z najlepszych w kraju, pełne poświęcenia podejście do pacjenta, dr nie różnicuje pod względem wieku i portfela, jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem w życiu do czynienia - wdzięczny syn pacjentki: Sebastian Nowotczyński.

lekarz Irmina Buda

Wołomin

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w swoim długim życiu. Fachowość, wiedza, zaangażowanie, rzetelność delikatność na 10. Polecam
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Andrzej Śliwka

Wołomin

Jest to bardzo dobry specjalista, kompetentny i konkretny, zna się rewelacyjnie na swojej pracy, potrafi wytłumaczyć w jaki sposób będzie przebiegać leczenie , jest perfekcjonistą :) Pomimo wspaniałego doświadczenia, wyróżnia się tym, że jest bardzo miły, przesympatyczny i ma bardzo dobre podejście do pacjenta :) . Naprawdę jest godnym polecenia :) Dzięki operacji wykonanej prze tego dr. :) mogę normalnie funkcjonować :)
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Eliza Ignatowicz-Kmiołek

Poradnia Stomatologiczna Zbigniew Król
Moniuszki 29 a
05-200 Wołomin

Doskonały lekarz. Duża wiedza i doświadczenie. Bardzo dobry lekarz. Pomogła mi nie raz i nie dwa. Gorąco polecam każdemu
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marta Dusza

Wołomin

fachowa dobry specjalista , z doskonałym podejściem do chorego jako człowieka .... Godna polecenia .
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Piotr Prusko

Anestezjolog

Wołomin

Doskonały ,mądry lekarz.Perfekcyjny wpracy.

lekarz Ewa Opalińska-Ciszek

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne PRO-MED - Nafta
al. Armii Krajowej 64/13
05-200 Wołomin

Cudowna Pani doktor, ogromna wiedzą przekazana w sposób dla mnie zrozumiały. Bardzo długi wywiad, dokładne zalecenia. Lekarz z prawdziwego powołania. Oby więcej takich z sercem na dłoni. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Angelika