lekarz Paweł Dutkiewicz

Pan doktor operował mi kamienie żółciowe. To dobry chirurg, warty polecenia. Operował mnie na ostrym dyżurze, trafiłem z atakiem woreczka. Operacja i pobyt w Oddziale profesjonalny. Potem byłem leczony w poradni u Pana doktora, rana ładnie się zagoiła. Mogę polecić tego chirurga.

Byłem u tego chirurga w poradni, strasznie długa kolejka i dużo ludzi było zapisanych ale warto było czekać. Kompetentny, rzeczowy, godny polecenia, skierował mnie na operację i potem operował na Oddziale. Jestem zadowolony że na niego trafiłem, to dobry chirurg.

Torbiel pilonidalna. Metoda operacji Bascom ll. Oby się nie wypalił zawodowo bo takich dobrych lekarzy jest mało. Wytłumaczy opowie o chorobie, opowie jak się leczy i co będzie robił.

Pan Paweł pomagał mi kilka razy. Diagnoza postawiona wzorowo za każdym razem i leczenie trafione w dziesiątkę. Człowiek godny polecenia

Doktor operował mi kamienie pęcherzyka żółciowego, miałam operację laparoskopową i jestem bardzo zadowolona. Polecam i dziękuje całemu personelowi, wszyscy byli bardzo mili. Wspaniałe Panie Pięlęgniarki, a Pan Doktor to dobry lekarz godny polecenia. Dziękuję za opiekę. Ania W.

Pan Doktor usuwał mi znamie w poradni chirurgicznej. Lekarz godny polecenia, rana ładnie się zagoiła, blizny prawie nie widać. bardzo profesjonalny chirurg.

Pan Doktor jest bardzo uprzejmy i obdarzony znakomitym poczuciem humoru. Dobrze mi wytłumaczył co będe miała operowane i jak będzie wygladała operacja. Ciesze się że trafiłam na tego doktora i że On mnie operował. Potrzeba nam więcej takich lekarzy.

Pan doktor operował moją babcię na woreczek żółciowy, po operacji zadzwoniłam do niego i wszystko mi opowiedział. Babcia była zachwycona pobytem w Szpitalu w Wołominie i personelem a w szczególności Doktorem Dutkiewiczem, dziekuję za opiekę nad moją babcią.

Świetny lekarz, miałem z nim raz kontakt, fajnie tłumaczy na czym polega choroba. Godny polecenia specjalista

Pan doktor usuwał mi tłuszczaka. Jestem zadowolony, wizyta miła, rana dobrze się zagoiła, bez kłopotów.

Wciąż poszukujesz " Wołomin"?

Specjalistyczne Centrum Medyczne Flebo

AGADENT Poradnia Stomatologiczna
gen. Tadeusza Pełczyńskiego 32A/2
Przychodnia Stomatologiczna
Esperanto 12
Lecznica Specjalistyczna Pio-Dent S.C.
ul. Warszawska 15/F/G
05-200 Wołomin
Lecznica Specjalistyczna Pio-Dent S.C.
ul. Warszawska 15/F/G