dr n. med. Paweł Dutkiewicz

Dr. Paweł Dutkiewicz. Po pierwsze wspaniały człowiek obdarzony energią i pewnością siebie a jednocześnie ogromną empatią oraz spokojem ducha. Będąc jego pacjentem człowiek czuje, że jest w dobrych rękach, a decyzje które podejmuje są tymi właściwymi. Nie robi pochopnych ruchów lecz jak saper ostrożnie idzie do przodu (w moim przypadku zdecydowanie wyszło to na dobre). Bardzo dobry kontakt z rodziną chorego. Prawdziwy profesjonalista. Szacunek Panie Pawle

Dr. Paweł Dutkiewicz.
Bardzo dobry kontakt z rodziną chorego.
Prawdziwy profesjonalista.
Szacunek Panie Pawle

Wspaniały lekarz, pełen empatii, Jego dewizą jest "leczyć a nie okaleczać". Po tych słowach usłyszanych od Pana wiedziałem, że mi Pan pomoże i z optymizmem oczekiwałem operacji.

Z ludzkim podejściem do pacjenta, na wizycie czułem się jakbym był u znajomego a nie u lekarza. Kompetentny, rzeczowy, profesjonalista o wysokiej kulturze osobistej. Naprawdę godny polecenia.

Cudowny lekarz o wielkim sercu . Z ludzkim podejściem do pacjenta. Kompetentny, rzeczowy, profesjonalny! Zaangażowany w proces leczenia pacjenta.

Wspaniały lekarz, profesjonalista o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy. Godny polecenia. Zdecydowanie 10/10.

Dr Paweł Dutkiewicz operował mojego tatę na raka odbytnicy. Pomimo długich kolejek udało się dostać i teraz wiem że warto było poczekać. To kompetentny i pełen oddania dla pacjenta chirurg. Operacja była w Szpitalu w Wieliszewie. Uratował życie mojemu ojcu i jestem mu bardzo wdzięczna. Lekarz o wielkim sercu. Będę Pana Doktora wszystkim polecała, oby więcej takich lekarzy.

Dr.Paweł Dudkiewicz jest naprawdę niesamowitym lekarzem ,nie spotkałam tak oddanego i empatycznego lekarza ,specjalista jakich mało.

Pan Doktor operował mojego Tatę na raka jelita grubego. To pełen empatii lekarz, poświęcający swoim pacjentom bardzo wiele czasu. Tata zastanawiał się czy Doktor ma w ogóle czas na życie rodzinne? Niestety kolejki do Doktora są bardzo długie, przed poradnią w Wieliszewie zawsze czeka wielu chorych, ale Pan Doktor nikomu nie odmawia pomocy. Oby więcej było takich chirurgów.

Pan Doktor operował moją babcię na raka jelita grubego. Bardzo dobry specjalista, pełen empatii i zrozumienia. Do każdego Pacjenta podchodzi z niezwykłą troską i zaangażowaniem. Moja babcia była zachwycona, operacja się udała a babcia mimo swojego wieku przeżyła. Niestety kolejki do Pana Doktora są długie, ale wcalę się nie dziwię że tak wiele osób chce się u niego operować.

Pan doktor super, dba o pacjenta ale również chętnie udziela informacji rodzinie (a to bardzo ważne w obecnym czasach pandemii gdy nie można wejść do do bliskiej osoby po operacji i dowiedzieć się jak przebiegła i czy wszystko OK)