dr Paweł Dwornicki

Świetny specjalista,empatyczny człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta.Do każdego podchodzi insywidualnie,nie bagatelizuje.Lekarz z prawdziwego powołania.

Witam. Chodze do doktora Pawła Dwornickiego. Obecnie jestem po operacji. Doktor jest oki na prawde wytłumaczy powie co z czym. Wiadomo że każdy ma swoje potrzeby i opinie. Ale zawsze trzeba na prawde powiedzieć co oczekujemy albo co nas boli.

Złoty lekarz !! PRowadzilam u niego ciąże teraz zaczełam prowadzić drugą. Nic sie nie zmieniło odpowiada na sms, telefony !! Bardzo mu ufam i zawsze polecam z czystym sercem mam porównanie i oceniam go na najlepszego LEKARZA w Szprotawie . Ostatnio potrzebowałam konsultacji dwa razy w ciągu 2 tyg i nie wzioł ode mnie pieniazków

Pan doktor Paweł to człowiek Anioł! Bardzo dba o pacjentki , jest miły oraz zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy . Jest godny zaufania oraz polecenia . Naprawde najlepszy lekarz jakiego spotkałam . Polecam Pana doktora .

Jego przewagą nad innymi specjalistami jest podejście do pacjenta. Stara się brać pod uwagę także psychikę pacjentki.

Fachowe, uprzejme podejście do pacjenta, na pytanie odpowiada zrozumiale, nie stwarza żenujących, czy krępujących sytuacji. Jako lekarz oceniam pozytywnie.

Godny zaufania, specjalista. Po wizycie ma się poczucie pewności, że wszystkie aspekty zostały omówione. Można zadać każde pytanie. Zawsze uśmiechnięty, polecam!!!

CUDOWNY LEKARZ ,CIERPLIWIE WYSŁUCHA DORADZI,PEŁEN ŻYCZLIWOŚCI ....POMÓGŁ I MI I MOJEJ SIOSTRZE ZAUFAŁAM MU W 100% WSPANIAŁY CZŁOWIEK POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ

super lekarz od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie, sympatyczny i pomocny naprawdę rzadko spotyka się takich lekarzy....

Super lekarz, wytłumaczy , wysłucha, tacy powinni być lekarza z powołania....

Super lekarz, wytłumaczy , wysłucha, tacy powinni być lekarza z powołania....