Witam. Chodze do doktora Pawła Dwornickiego. Obecnie jestem po operacji. Doktor jest oki na prawde wytłumaczy powie co z czym. Wiadomo że każdy ma swoje potrzeby i opinie. Ale zawsze trzeba na prawde powiedzieć co oczekujemy albo co nas boli.

Złoty lekarz !! PRowadzilam u niego ciąże teraz zaczełam prowadzić drugą. Nic sie nie zmieniło odpowiada na sms, telefony !! Bardzo mu ufam i zawsze polecam z czystym sercem mam porównanie i oceniam go na najlepszego LEKARZA w Szprotawie . Ostatnio potrzebowałam konsultacji dwa razy w ciągu 2 tyg i nie wzioł ode mnie pieniazków

Bardzo dobry lekarz.Godny pochwały i polecenia innym kobietom. Prowadzi moją ciąże i gdy musiałam mieć dwie wizyty w miesiącu zapłaciłam tylko za jedną, co swiadczy o tym, że nie jest to lekarz który patrzy tylko na pieniądze pacjentek. Uprzejmy,wesoły, spokojny, cierpliwy, zawsze poświęci tyle czasu ile potrzeba, nie ma pośpiechu przy wizycie, zawsze wytłumaczy wszystko jak ,,krowie na rowie'' w dodatku przy badaniu jest baaardzo delikatny.Mimo jego młodego wieku nie odczuwa się skrępowania przy wizycie. Jak tylko coś mnie nie pokoi dzwonie do niego a on albo mi radzi co mam robić, albo umawia wizytę jak najszybciej. Dodam jeszcze, że na początku mojej ciąży źle się czułam, zadzwoniłam on od razu kazał mi przyjechać do szpitala(bo akurat miał dyzur) zanim wyszłam z samochodu on już dzwonił i pytał gdzie jestem, bo mnie szuka przed szpitalem.. Dusza nie człowiek, w życiu nie spotkałam lekarza, który tak dba o swoje pacjentki..

Świetny specjalista,empatyczny człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta.Do każdego podchodzi insywidualnie,nie bagatelizuje.Lekarz z prawdziwego powołania.

Pan doktor Paweł to człowiek Anioł! Bardzo dba o pacjentki , jest miły oraz zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy . Jest godny zaufania oraz polecenia . Naprawde najlepszy lekarz jakiego spotkałam . Polecam Pana doktora .

Do szpitala w Żarach trafiłam z bólem podbrzusza. Lekarz już na początku stwierdził, że to pęknięta torbiel, a płyny powinny same się wchłonąć, jednak dla mojego bezpieczeństwa zdecydował się zostawić mnie w szpitalu na obserwację. Rano okazało się, że mój stan się pogorszył. Operacja była nieunikniona. Wizytę na żarskiej wyspie będę wspominać na tyle przyjemnie, na ile da się wspominać wizytę w szpitalu :) ogólnie jednego tylko z opiekujących się mną lekarzy uważam za mało kompetentnego, jednak nie znam jego nazwiska. Pana Paweł bez wątpienia był od początku najmilszy i tworzył świetną atmosferę. Polecam z czystym sumieniem!

Godny zaufania, specjalista. Po wizycie ma się poczucie pewności, że wszystkie aspekty zostały omówione. Można zadać każde pytanie. Zawsze uśmiechnięty, polecam!!!

CUDOWNY LEKARZ ,CIERPLIWIE WYSŁUCHA DORADZI,PEŁEN ŻYCZLIWOŚCI ....POMÓGŁ I MI I MOJEJ SIOSTRZE ZAUFAŁAM MU W 100% WSPANIAŁY CZŁOWIEK POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ

Jego przewagą nad innymi specjalistami jest podejście do pacjenta. Stara się brać pod uwagę także psychikę pacjentki.

Najwspanialszy lekarz jakiego mialam okazje poznac. Polecam każdej kobiecie. Staram sie zajsc w ciaze i nie ma rezultatow na dzien dzisiejszy, ale lekarz mnie uspokoił, ze to po roku dopiero mozna zaczac sie martwic. Moj maz zrobil badania, zeby wykluczyc ewentualny problem z jego strony, ale wynik byl zle opisany. Lekarz sam poszedl do labaratorium, zeby wyjasnic sprawe i okazalo sie, ze wynik jest prawidlowy,wiec o meza nie mam sie co martwic. Nie musial przeciez tam isc. Mogl powiedziec, zeby maz zrobil wyniki jeszcze raz w innym laboratorium.POLECAM!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żary"?

Waldemar Sługocki

Centrum Ginekologiczne