lek. med. Paweł Dybiec

Bardzo chamski lekarz odzywki typu proszę siadać, nie dyskutować. Nie na miejscu tym bardziej w Placówce Luxmed. Świadczy to o kulturze. Nie polecam. W Luxmed wizyta trwa 3 min a od wyjścia pacjenta na wezwanie następnego 3-5 min

Lekceważąca postawa do pacjenta, lekarz proktolog a nie wiedział że przyszłam do nim z problemem przetoki przyodbytniczej i pękniętym ropieniem... Wtedy nie byłam świadoma co mi jest, co lepsze internistka mnie uświadomiła. Taki to specjalista z owego lekarza. Brak słów...

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, bez niepotrzebnych "pogaduszek", ale rzeczowy, konkretny, wizyta przebiegała sprawnie, otrzymałam wszystkie potrzebne informacje. Atmosfera w gabinecie tak rzeczowa, że nie czułam żadnego skrępowania podczas mało przyjemnego badania proktologicznego. Bardzo polecam.

Korzystałem z pomocy tego Pana i w zakresie chirurgicznym (operacja skóry), i w zakresie proktologicznym. Nie mam żadnych zarzutów. Rana po operacji ładnie się zagoiła. Wizyty przebiegały szybko, sprawnie i rzeczowo. Wyjaśnienia dotyczące problemów - jasno przekazane (+ opis na kartce co robić, jakie leki, kiedy stosować). Pan Doktor może nie jest typem "przyjaciela" ale idąc do lekarza nie oczekuje nowych znajomości tylko załatwienia problemu raz a dobrze. Ogólnie polecam.

pomógł mi z problemem którego nie potrafił zdiagnozować poprzedni lekarz, bardzo dobry specjalista polecam

polcam wszystkim kto potrzebuje pomocy prawidlowej diagnozy i leczenia proktologicznego lekarz z powolania.Traktuje wszystkich jednakowo bez wzgledu na wiek.Jest naprawde bardzo dobrym lekarzem jeszcze raz powtarzam-polecam.

witam, jestem po zabiegu wyciecia wrastajacego paznokcia. Doktor byl bardzo profesjonalny. nie rozgadywalismy sie ale widac, ze bardzo dobrze zna sie na tym co robi