Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Bardzo szybka I skuteczna pomoc oraz cieply i przyjacielski stosunek do pacjenta seniora Powstanca Warszawskiego

Polecam Pana doktora Po wielu latach różnych zaniedbań, w końcu zdecydowałam się na dokładne leczenie. Trwające kilka miesięcy leczenie (implanty, most, leczenie kanałowe itd) było warte - mam piękny uśmiech.

Polecam Pana doktora

Jestem bardzo zadowolona z odbytej wizyty. Cieszę się, że trafiłam w ręce Doktora. Cena także nie powaliła mnie na łopatki. W sumie - same plusy. Szybka diagnoza (bardzo trafiona). Jak będzie trzeba - na pewno wrócę i polecę

Polecam. I jeszcze raz polecam. Profesjonalizm. Dobre podejście do pacjenta. Wysoki standard usług. Gabinet dostosowany do panujących warunków. Moja pierwsza wizyta. Gdybym mieszkał w Polsce na stałe, na pewno wybrałbym ten gabinet. Lekarz bardzo kompetentny. Dużo opowiadał i tłumaczył. Moje leczenie skończyło się szybciej niż oczekiwałem. Dziękuję.

Uważam, że Doktor Paweł to najlepszy specjalista w Stolicy. Nie wiem czy istnieje przypadek, którego Pan Doktor by się nie podjął. Szukaliśmy z żoną kogoś kto przyśpieszy proces (chodziło o nowe korony). A wiem z doświadczenia, że nie należymy do łatwiej klienteli. Polecam Doktora! Szczególnie dla tych wymagających perfekcjonistów ;-)

Co tu dużo mówić - mam licówki jak marzenie. W końcu. Fachowość sama w sobie, na najwyższym poziomie. Polecamy wszystkim, którzy pragną mieć nowy uśmiech. Nie ma się czego obawiać. Wystarczy powołać się na specjalistów jak Doktor Paweł.

Uważam, że wybór placówki na Żoliborzu to trafiona decyzja (chociaż mieszkam po drugiej stronie miasta). Do Doktora Pawła trafiłem z polecenia dlatego - polecam dalej! Najbardziej cenie zaangażowanie w mój przypadek. Nie spodziewałem się, że Doktor nakreśli kilka możliwych sposób leczenia. Dzięki temu mogłam dopasować się finansowo i czasowo. Super.

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze "nieprzekonanym". Wizyta w gabinecie wcale nie musi napawać nas strachem. Wystarczy współpracować z fachowcem.

Do Pana Doktora chodzę juz od kilku lat. Jestem zawsze bardzo zadowolona z każdej przebytej wizyty. Bezboleśnie i profesjonalnie wykonane leczenie. Bardzo dobre podejście do pacjenta.

Dawno nie spotkałam tak wykwalifikowanego lekarza, z takim dobrym podejściem do pacjenta. Rzeczowo i na temat! Będę polecać w przyszłości i sama na pewno jeszcze wrócę (chociaż oby jak najmniej :P).