Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.

Zostałam poproszona o udzielenie opinii na temat doktora Pawła Fudaleja i nie może być ona inna niż tylko pozytywna :) to świetny lekarz któremu ufa cała moja rodzina i mogę go polecić wszystkim. Nawet dentofobom :)

Świetny specjalista i profesjonalny gabinet. Leczę się ja i cła moja rodzina. Bardzo polecam, zarówno jeśli chodzi o leczenie zachowawcze, jak również kwestie bardziej skomplikowane.

Ocenę wystawiam po odbyciu kilku wizyt. Dr Fudalej jest godnym polecenia stomatologiem, dlatego otrzymuje wszystkie gwiazdki. Jest bardzo skrupulatnym specjalistą i do tego świetnym człowiekiem.

W klinice panuje bardzo miła atmosfera dzięki doktorowi Fudalejowi :) to wspaniały człowiek o złotym sercu... życzę każdemu aby na swojej drodze spotykał takich ludzi jak on. Zdecydowanie polecam gabinet Pana Pawła Fudaleja.

Bardzo polecam gabinet dentysty Pawła Fudaleja. Od pierwszej rozmowy telefonicznej aż po samo leczenie czułam się obsłużona w naprawdę sympatyczny sposób. To miłe miejsce z pozytywnymi ludźmi :) Serdecznie wam wszystkim polecam!

Dobry lekarz który nie naciąga na leczenie ale mówi ja księ sprawy mają. Przyjął mnie praktycznie z godziny na godzinę bo miałam sytuację awaryjną więc duży plus! Wyszłam na prostą po ostatnim lekarzu...

Polecam polecam i jeszcze raz polecam doktora Fudaleja. Świetny lekarz. Jestem pacjentem z polecenia więc mogę polecać go w nieskończoność :)

Bardzo polecam doktora! Świetny człowiek i z prawdziwego zdarzenia lekarz. Nie owija w bawełnę, mówi jak jest. Dla mnie to najważniejsze.

Bardzo polecam doktora Pawła Fudaleja!!! To super sympatyczny lekarz!!! Bardzo celnie mnie zdiagnozował choć nie byłam prostym przypadkiem. Miły personel i przyjemne wnętrze. Odrobinę problem z parkingkiem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!