dr n. med. Paweł Garncarek

Wybitny ortopeda. Od ponad 20 lat miałem artroskopię kolana i zerwane wiązadła. Po leczeniu wszystko jest OK. Powróciłem do aktywności z przed urazu. Gorąco polecam dana Doktora Pawła Garncarka

UWAŻAM PANA DOKTORA PAWŁA GARNCARKA ZA JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH LEKARZY ORTOPEDÓW POLSCE! W kwietniu 2011r. przeszedłem w Szpitalu MSWiA w Łodzi zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie. Zabieg był bardzo skomplikowany. Miałem tak uszkodzony staw kolanowy, że nadawał się tylko do wstawienia protezy. 12 lat temu podczas gry w piłkę zerwałem wiązadła i jako młody chłopak tę sprawę zaniedbałem. Wcześniej wielu ortopedów nie tylko z województwa łódzkiego, ale i z terenu Polski mówiło mi o przywróceniu 50/60% sprawności nogi, dlatego zwlekałem z zabiegiem. Niestety rok temu doszło do poważnego skręcenia ...

W kwietniu 2011r. przeszedłem w Szpitalu MSWiA w Łodzi zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie. Zabieg był bardzo skomplikowany. Miałem tak uszkodzony staw kolanowy, że nadawał się tylko do wstawienia protezy. 12 lat temu podczas gry w piłkę zerwałem wiązadła i jako młody chłopak tę sprawę zaniedbałem. Wcześniej wielu ortopedów nie tylko z województwa łódzkiego, ale i z terenu Polski mówiło mi o przywróceniu 50/60% sprawności nogi, dlatego zwlekałem z zabiegiem. Niestety rok temu doszło do poważnego skręcenia stawu kolanowego, po którym to musiałem iść już nieodwołalnie na operację, bowiem nie mogłem chodzić. Z rekomendacji znajomego lekarza ortopedy uprawiającego sport wyczynowy, dowiedziałem się, że „to jest jeden z najlepszych specjalistów w Polsce” i tak trafiłem do Pana doktora Pawła Garncaka, który ze swoim asystentem - doktorem Pakalskim podjęli się tego zadania. Doktor Garncarek powiedział przed zabiegiem, że zrobią wszystko, by przywrócić mi w pełni sprawność nogi i tak też się stało. Po 8 miesiącach rehabilitacji odzyskałem w 100% sprawność i biegam dziennie po 10 km. Nie czuję żadnego dyskomfortu, a noga jest jak „nowa”. Pan Doktor Garnacarek to człowiek z tak wielką charyzmą i powołaniem jakiego nigdy w swoim życiu nie spotkałem u żadnego innego lekarza. Serdeczny, z tak życzliwym podejściem do pacjenta, że człowiek się zastanawia czy to możliwe, że są jeszcze tacy wspaniali lekarze i ludzie. W bardzo przystępny sposób mówi o chorobie, swoim sposobem bycia wzbudza ogromne zaufanie pacjentów nadmienię, że w tym szpitalu cały oddział jest uprzejmy i profesjonalnie wykonywujący swoje obowiązki. Jeszcze raz Panie Doktorze z całego serca pragnę podziękować i cieszę się, że są jeszcze tacy wspaniali ludzie jak Pan.
Dlatego twierdzę, że jest to NAJLEPSZY ORTOPEDA W POLSCE JAKIEGO DANE MI BYŁO POZNAĆ!!!
POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY BORYKAJĄ SIĘ Z POWAŻNYMI PROBLEMEMI ORTOPEDYCZNYMI!!!
Dariusz R.

Jest świtnym lekarzem,u którego leczy się mój mąż

Jest świtnym lekarzem,u którego leczy się mój mąż

Profesjonalny, miły i przejmujący się problemami pacjenta.

Profesjonalny, miły i przejmujący się problemami pacjenta.

Najlepszym komentarzem są moje odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie rankingu lekarzy, ale dodam jeszcze co najważniejsze -całkowita endoproteza biodra trzyma się już dwa lata dobrze, a wiem teraz jak wiele jest w Łodzi i w całej Polsce niezbyt udanych tego rodzaju zabiegów oraz powikłań, kiedy nie operuje duet-Paweł Garncarek i Marek Pakalski. Mam wielki szacunek dla zawodu chirurga każdej zresztą specjalności.To są prawdziwi artysci najszlachetniejszej próby.

Lekarz z powołania, ma bardzo zdrowe i przyjazne podejście do pacjenta co w dzisiejszych czasach jest raczej niespotykane - bardzo polecam :)

dobry ortopeda operował mnie [ahilles] wróciłem do pełnej sprawności.

dobry ortopeda operował mnie [ahilles] wróciłem do pełnej sprawności.

Bardzo miły lekarz i świetny specjalista. Gorąco polecam!

Bardzo miły lekarz i świetny specjalista. Gorąco polecam!

Od 6 miesiąca życia jeździłam do niego z kolanem. Pomagał przez 13 lat! Wyleczył z czego mógł. Jeździłam na wizyty kontrolne. Następnie z krótszą nogą udałam się do kliniki w Ponaniu. Jest naprawdę świetny. Polecam.

lekarz z prawdziwego zdarzenia..............polecam gorąco

lekarz z prawdziwego zdarzenia..............polecam gorąco