lekarz Paweł Gogol

Neurolog

Ponad rok temu byłam na pierwszej wizycie, przez wiele lat walczyłam w bólem kolana po nieudanej artroskopii, rehabilitacje oraz zastrzyki z kwasu hialuronowego przestały działać. Dr Paweł Gogol bardzo profesjonalnie i kompleksowo podszedł do mojego problemu, w bardzo miłej atmosferze wyjaśnił wszystko i zaproponował leczenie. Minął ponad rok a kolano nie boli. Na początku bieżącego roku zaczęłam mieć problem z kręgosłupem szyjnym, byłam zmęczona bólem, zwróciłam się do dr Pawła Gogola o pomoc, tak jak poprzednim razem bardzo uprzejmie i dokładnie wszystko wyjaśnił, poświęcił dużo czasu, zaproponował leczenie a oprócz tego znalazł przyczynę drętwienia lewej ręki. Dziś mogę normalnie spać i pracować. Dr Paweł Gogol to bardzo miły człowiek, cierpliwy, profesjonalista w każdym calu, po prostu lekarz z powołania. Dziękuję !!.

Prawie rok czasu męczyłam się z rwą kulszową. Dr Paweł Gogol był ostatnim lekarzem, do którego trafiłam. Podczas każdej wizyty był bardzo uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśniał, poświęcał dużo czasu. Lekarz z powołania !!

Pierwsza wizyta i już odczuwalna poprawa ruchomości szyi. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, kompleksowego podejścia i... ceny za tę usługę. Byłam przez wiele miesięcy rehabilitowana w Luxmedzie bez poprawy albo z mizerną poprawą. Tutaj poczułam się już lepiej po pierwszej sesji.